Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

PJT, Wyglada na to, ze od nowego roku zaczne brac nowy lek CHLORPROTIKSEN, moze bedzie dobrze dobrany. Byłem wczoraj u nowego lekarza bo obecny jest niedostepny. Psychiatra młogsy gość czterdziescie pare lat, ale z doświadczeniem. Dużo opini o nim i dużo poztywnych.

W sumie nie bawi sie w terapeutyzowanie tylko interesuje sie lekami bardziej ta strona farmacutyczna. Podobno ten CHLORPROTIKSEN to dobry lek przeciwlekowy.

Generalnie to zyje w oczekiwaniu na wizyte u swojego stalego lekarza.

szczerze Ci powiem ze to stary lek, aczkolwiek ma dzialanie przeciwlekowe i uspokajajace, najczescie daje sie go na sen. Płatek róży też go dostała jako nieuzależniający lek przeciw lękowy. cały problem polega na tym że to lek neuroleptyczny i moze dawac objawy nieporzadane np suchosc w ustach lub przymulenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, ja ten chlorprotiksen brałam i wcale się po nim dobrze nie czułam. Nienawidzę starych leków, bo one mają beznadziejne skutki uboczne, lepiej jednak się leczyć nowszymi.

 

Hania ale nie ma takiego leku jak chlorprothixen zeby dzialal przeciwlekowo... jest perazyna, lewomepromazyna,hydroksyzyna, ale te daja jeszcze wieksze efekty uboczne (no omze poza hydro, ale ona slaba jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, ja często mam lęki. Jak jest bardzo źle, to biorę doraźnie benzo. Ale nie brałabym na to starego neuroleptyku, który trzeba brać codziennie, zbyt bardzo cenię sobie komfort przejrzystego myślenia, a na starych lekach nie da się ani płynnie myśleć, ani uczyć.

 

-- 31 gru 2013, 21:05 --

 

Śmiercionauta, cześć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×