Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, no w kraju super :) samochod mam, to wiesz - jezdze gdzie tam mi do glowy przyjdzie! I tak juz wieczorem nawet jak w domu jestem to mysle, gdzie by jeszcze isc i co zrobic. Zupelnie inna historia niz jak tam siedze....

Chociaz dzisiaj na autostradzie wjelachalam w zly wyjazd, i gdzies zaczelam jechac w nieokreslonym kierunku (chyba na Krakow), nie wiedzialam gdzie jestem, i troche nerwy byly :) ale jakos sie ogarnelam, gdzies zawrocilam i odnalazlam potem droge. Tylko w marketach kiepsko, poszlam do Galerii na zakupy ale nie dalam rady, tak sie te swiatelka swiecily wszedzie, ze myslalam, ze zwariuje zaraz albo strace swiadomosc.

Ale i tak jest fajnie!

 

-- 28 gru 2013, 19:23 --

 

Enii, aa to dobrze, jak Ty badania mialas i ok, to ja tez pewnie mam od nerwow i sie nie bede martwiła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam od ucisku łokci tak jak pisałem

miałem zajebiste badanie koleś przepuszczał mi przez ręke prąd, bolało jak skurwysyn

 

-- 28 gru 2013, 20:26 --

 

platek rozy, :mrgreen:

 

Nie bądz taka skromna. Dobrze wiesz że świetnie wyglądasz Kochana :***

własnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, no tak ale musze ten wyglad podtrzymywac to dlatego trza czasem maseczki liftingujace nakladac :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

PJT, dla Ciebie to ja mam 23 :P:mrgreen:

miałem kilka maseczek garniera z jakas glinka, ogorkiem itp, ale wtedy jeszcze o siebie dbalem

tak Kochanie masz 23 :****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj trzasnelam liftingujaca :roll: zeby byc pieeekna :D no i na moja starosc zeby ciut ja zniwelowac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

"Stary platek rozy" - eeeee.... nie pasuje !

 

Daj spokoj Platku - ja chyba starsza jestem od Ciebie ale mloda duchem a kazdy nowy siwy wlos na glowie przyjmuje z dumå :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×