Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

PJT, to nie pisz na publiku. Możesz pisać o lekach zarejestrowanych dla lękowców. Trochę nie tak, że każdemu wciskasz prawie na siłę swoje znaleziska w necie.

Nie będziemy się kłócić. Umykam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, tak tak, wiem. I dodatkowo z dziurawcem nie bardzo mozna na słonce wychodzic :-/

 

Ale co do tych leków wszystkich, to ja tez sie zgadzam. Tzn. nei zrozumcie mnie zle - kazdy bierze na swoją odpowiedzialnosc. Ale czasem jak czytalam to przerazalo mnie, jak ludzie na forum pisali, ze tego spróbują albo tamtego (na wlasna reke) :shock: Nawet do mnie ktos napisal na PW kiedys, ze jak nie biore wenli, to chetnie odkupi bo lekarz nie chce przepisac, a moze to by pomoglo, bo ma dobre opinie. Kurde moim zdaniem, lekarz to lekarz, moze wiedziec cos czego my nei wiemy i skoro nie przepisuje to moze byc jakas przyczyna... A samemu brac odpowiedzialnosc za cos, na czym sie nie znamy? :( (to tak apropos antydepresantow - bo nie mowie juz o tych suplementach :P).

(Co mnie zmienia faktu, ze czasem oczywiscie moze trafic sie taki idiota jak Hani lekarz...)

 

-- 20 gru 2013, 12:04 --

 

PJT, sorry - ale to co napisalam to nei o Tobie!!! :) tylko takie ogolne wrazenie na temat forum (i nawet nie naszego tematu tylko tam innych, jak wczesniej czytalam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także jestem ciekaw czy wgl coś działa cytat: ''Sowiecki lek wynaleziony w roku 1960, strukturalnie podobny do GABA i baklofenu. Przekracza barierę krew-mózg i działa uspokajająco oraz przeciwlękowo. W Rosji i niektórych krajach byłego ZSRR jest wydawany na receptę, na zachodzie natomiast sprzedawany jako suplement diety.

 

Wielu fobików na zachodzie uważa go za bardzo skuteczny środek przeciwlękowy o skuteczności zbliżonej do benzodiazepinów. Problemem jest bardzo szybko tworząca się tolerancja, "kac" po zbyt dużych dawkach oraz uzależnienie fizyczne(objawy odstawienne) po długotrwałym przyjmowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, nikt po Tobie nie jedzie :) Po prostu dyskutujemy, wyrażamy swoje zdanie, a rozum własny każdy ma i sam zdecyduje czy ma coś łykać czy nie :) jak dla mnie to i sobie możecie brać i zachwalać lsd- mi nic do tego, ale do własnej opinii mam prawo :) bez nerwów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek, hej :* dziękuje kochana!

 

nie kłóćcie się-ja rozumiem PJT, chciał dobrze- każdy zdesperowany chwyta się wszystkiego, żeby tylko poczuć się lepiej i ja to rozumiem. Chociaż osobiście wszystkie leki (nawet bez recepty) konsultuję zawsze z lekarzem, ale jak mówiłam jestem ciężkim przypadkiem, bo boję się, że gripex mi zaszkodzi przy braniu ssri ;p

 

ślę Wam dobre fluidy i idę pracować (poprawiać piękno w fotosklepie;0). Buziaki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×