Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja a "dziwne uczucie wypełnienia głowy"


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

Pomału, pomału strawiles już tyle. Masz raczej bliżej niż dalej. Trzeba się z tym oswoić, przyzwyczaić i nauczyć znosić. To wszystko mija, tylko w pyte czasu zajmuje. Chwilowo niby do zniesienia ale miesiące to parszywa tortura. Wychodzisz z domu, to już duży sukces, masz sile tu pisać, starasz się o robę. Masz świadomość co się z tobą dzieje i miej świadomość, ze to przejściowe. Wybacz sobie ten stan, teraz wyżej dupy nie podskoczysz ale gwarantuje ci ze będziesz mógł z tego kiedyś nawet żartować. BF3 multiplayer czeka na mnie cierpliwie. Może się tam kiedyś spotkamy z radością podrzynając gardła leszczom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja teraz właśnie przez to dziwne uczucie czesto dostaje zwieszek, np teraz pomyslalem sobie o tym ze za chwile pojde po czekolade bo mam ochote na cos slodkiego, nastepnie mina teskniaca za rozumem i polminutowa zwieszka. wtedy akurat nie mysle o niczym, albo mysle, ale nie potrafie sobie przypomniec o czym.

tez zapominam , co mma zrobic , gdzie isc , kupuje cos i zapominam to zabrac ze sklepu :D ide wstawic pranie -zachodze i zamiast wstawic skladam reczniki , heh z ta glowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×