Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja, leczenie, szkoła, szpital.


Selcezer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może tak trochę bez sensu, ale nie mogę już wytrzymać, jest cholernie ciężko, każdy dzień jest niewyobrażalnym Cierpieniem. Biorę leki które nie pomagają, ostatnio je przedawkowywuje, nie mogę spać, po prostu nie mogę już wytrzymać. Mam ustaloną terapię z psychologiem, mam nauczanie indywidualne w domu do pierwszego półrocza i nie mam zamiaru już do końca technikum chodzić do szkoły. Po prostu nie. Pewnie zamkną mnie po prostu w psycholu, ale ja tego nie wytrzymam, jestem za słaby, a jak tam im powiem że mimo wszystko nie mam zamiaru uczęszczać do szkoły to co oni mogą zrobić? Zmusić mnie? Nie wiem... Co oni wogóle mogą zrobić? Da się wogóle to przedłużyć na te 2 lata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obowiązek szkolny to obowiązek ukończenia gimnazjum a obowiązek nauki zakłada, że uczeń ma obowiązek uczyć się do 18 roku życia.

Tak więc do 18 musisz się uczyć. W innym przypadku rodzice poniosą konsekwencje.

A co masz zamiar później robić? Jak nie skończysz szkoły zostaniesz z kwitem "wykształcenie gimnazjalne" i co dalej? Przecież nie będziesz siedział w domu do końca życia.

Jeżeli coś jest nie tak ze szkołą to może pomyśl nad przeniesieniem do innej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×