Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

a ja troche zła jestem, bo zamowilam buty, takie na zime. No i wiecie jak to jest, jak sie na necie zamawia i przymierzyc nie mozna... :-/

I normalnie mam rozmiar 39 zazwyczaj. Ale raz takie tramki zamowilam tez 39 i byly za male. Z kolei innym razem kupilam 39.5 (inne) i byly takie troche za duze nawet). No ale pomiary rozne wykonalam i wyszlo, ze powinnam miec 30 lub nawet 39.5...

A ze byly dostepne tylko 39 i 40, no to wzielam tą 40. I teraz mysle, ze pewnie beda za duze!!! Bo przeciez ja nigdy 40 nie nosilam :( Ehhh bezsensu. No ale balam sie, ze jak 39 kupie, to znowu za male beda i juz w ogole kasa wyzucona w bloto. A tak to moze jakies skarpetki grube i da rade?

 

Gdyby nie ta nerwica, to by problemow nie bylo, po polatalabym po sklepach i cos kupia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesetm po wizyciu u psychiatry. Dobry życzliwy kontakt. Zaptyalem sie skad i mnie wynika ta cala nerwica a on powiedział, ze brakuje mi dobrych pozytywnych doświadczę w bliskościi innych relacjach i zrobiłem sie zbyt samodzielny we wszystkim to to generuje napięcia. Za bardzo samodzielny. Parogen mam całkiem odstawić, nie chcial mi nawet wypisać recepty. Ale ja mowie ze boje sie odsawic parogen o to jest ogolnie moj strach przed zmianami. A on na to, że on sie tych zmian nie boi i ze jak będziemy tak robic to obydwaj będziemy stali w miejscu. I ze odstawienie parogenu jest dla mnie bezpiecznie. W sumie dobrze sie czułem jadac samochodem po tej wizycie, ale wystarczyło wyjść i zrobić dwa kroki w stronę biura a juz opadły mnie cholerne napieica i cały nastój prysł. Z tym biurem to jest jakaś masakra, pamiętam ze kiedyś jak czułem sie lepiej to po wizycie u lekarza tez poszedłem do biura i od razy tylko zacząłem isc i od razu skoki. Ono mnie sle zle kojarzy chyba. Nie mogę sie doczekać aż stad pójdę. Na 17 mam grupową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, ja tez sie bałam zawsze, ale widzisz do czego to doszlo :bezradny:

Poza tym, u mnie tu nic nie ma, ze dwa sklepy i tyle. Bida taka, a dalej nigdzie nie pojade przeciez :D

Normalnie robie zakupy w PL, ale teraz nie bede czekac, bo zima idzie, a mi ostatnio jakos nogi zmarzly i chcialam jakies inne buty wlasnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, co najlepsze, oni przychodza i wypelniaja ankiete o sobie i potem robią test wzroku. I w sumie moge ich zawsze wykluczyc. albo zostawic - wiec taka selekcja jest :D A ze tu politechnika, no to wiekszosc facetow... :105::twisted:

 

Tośka, no jak wiatr jest, to mocno wplywa na samopoczucie :( U mnie dzisiaj troche lepiej, ale ostatnie dni tak wialo, ze odczuwalna byla chyba z -10. Ledwo sie na nogach utrzymywalam na ulicy jak zawiewalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×