Skocz do zawartości
Nerwica.com

Piękne umysły czyli spam działu Schizofrenia


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

PJT, to wczorajsze.

 

Brat przyszedł nabumbany w 3 dupy. kazałam mu się położyć. Teraz przyszedł kumpel. Wstał i sam wypija z gwinta ćwiartkę wódki. Boje się jak diabli, żeby już się położył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, już się położył. Myślę co dalej z nim zrobić. Chce go umieścić w szpitalu psychiatrycznym. Nie wiem jak to zrobić. Może zadzwonić do zaprzyjaźnionej policjantki. :? Sama nie wiem. Nie chcę zawracać Jej dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, mozecie go ubezwlasnowolnic sadownie. Albo oddac na leczenie przymusowe tez sadownie sie to zalatwia.

 

-- 26 lis 2013, 12:39 --

 

kasiątko, znajoma z ktora pracowalam na uczelni tak zrobila ze swoim ojcem bo tez ciagle pil i sie awanturowal, zostal umeiszczony w osrodku poza Krakowem na przymusowym leczeniu na trzy miesiace , mial tam tez psychoterapie grupowa i indywidualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, i co im powiem, to nie przejdzie. Policja by musiała go dowieść, a też teraz nie za bardzo bo "grzecznie" śpi i jeśli by nie wzbudzał podejrzeń to tylko na wytrzeźwiałke.

Patowa sytuacja.

Skierować go na przymusowy odwyk to ciężko bo obecnie pracuje, nie uchyla się od pracy. Ma przymusowe wolne w pracy. W poniedziałek wraca do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo zrobię to po znajomości, albo wcale

w gminie nie mam znajomości

nie wiem, poczeka, jutro pojutrze czy za miesiąc też jest dzień

przemyślę sprawę

 

-- 26 lis 2013, 11:43 --

 

platek rozy, mi się wydaje nie możliwe, ale zobaczę, przejadę się do gminy i poradni uzależnień i pogadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem

Tu chodzi o jego życie. Śmiertelność przy alkoholiźmie jest ogromna,a on ma już prawie 50 lat. To ile mu zostało. Jeśli nie umrze na serce czy tym podobne to zginie potrącony przez samochód bo pijany śpi na drodze.

 

-- 26 lis 2013, 11:47 --

 

Ja jestem najmłodsza. Reszta rodziny mnie nie cierpi. Za kilka lat będę całkiem sama.

 

-- 26 lis 2013, 11:49 --

 

Mojego tatę ktoś pobił na śmierć jak był właśnie pijany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, wbrew pozorom to mendy alkoholicy zyja dluzej niz ludzie zdrowi, a jesli bym miala zyc i sie mordowac z takim balastem a cos o tym wiem bo moj ojciec byl alkoholikiem to wolalam zostac sama. Dlatego sie wyprowadzilam z domu majac lat 19 . Kasienko :*** tulam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, trudno .On sobie nie powinien wybaczyc tego co zgotowal Tobie ...Poza tym akurat leczenie to dla jego dobra moim zdaniem.

 

-- 26 lis 2013, 12:59 --

 

kasiątko, przepraszam ze tak reaguje, ale nie umiem inaczej bo wiem jak wyglada zycie przy alkoholiku w domu ... :***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×