Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Jestem nowa na tym wątku...nie mam za bardzo z kim pogadać...wizytę u psychiatry mam dopiero 5 grudnia i nie mogę się już doczekać...nie mam jeszcze diagnozy,ale chyba mam nerwicę.która od około 3 miesięcy nie odpuszcza...mam kołatania serca...ból wszystkiego...zawroty głowy i masę innych...siedzę sama w domu z dzieckiem...mam wolny zawód i to chyba jedyne pocieszenie....chociaż może jakbym chodziła codziennie do pracy to miałabym kontakt z ludźmi i byłoby inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulek witaj!

Ja też lepiej funkcjonuję, jak nie mam kiedy przysłowiowej "taczki załadować" ;-)

Straciłam pracę i niestety mam teraz dużo czasu na wymyślanie i wkręcanie się w różne choroby, lęki itp

 

Śniegu mnie dzisiaj spadł :-) I pada dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulek, hej! :)

No to fakt, ze im czesciej siedzi sie w domu, tym dla nas gorzej, bo skupiamy sie jeszcze bardziej na swoim ciele i objawach :-/

Ale ten psychiatra - juz calkiem niedlugo :) w przyszlym tygodniu! zleci pewnie szybko

 

I pewnie jak czytalas juz - kolatania, bole, zawroty - calkowicie normalne w nerwicy (i nieprzyjemne) :-/ ale za to, nie sa niebezpieczne ! :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak!Wiem,że to wszystko normalne...staram się sobie to tłumaczyć....czuję,że chyba wiele się we mnie nagromadziło emocji i nie mam ich jak rozładować...a teraz jestem w takim stanie,że najprostsze czynności są mega trudne...w razie ataku albo biorę magnez albo ziołowe tabletki labofarmu i czasem to pomaga...najpierw byłam u lekarza rodzinnego i dał mi relanium doraźnie...wzięłam raz pół tabletki i przez 5 dni było fajnie,a potem znowu wszystko wróciło...staram się sobie radzić...wychodzi różnie :(jak sobie popłaczę to też mi lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, Najnowsze badania kliniczne wykazały, że zioło kava jest bezpieczna nie-uzależniających-lęk medycyna, i tak samo skuteczny jak recepty lęk środków zawierających benzodiazepiny jak valium. Podczas gdy benzodiazepiny mają tendencję do promowania letarg i upośledzenie umysłowe, Kava wykazano poprawę koncentracji, pamięci, i czas reakcji dla osób cierpiących na lęk. Kava klinicznie wykazano jako środek do osiągnięcia w stan relaksu bez skutków ubocznych.

 

kava jest jednym z najbardziej relaksujących ziół botanicznych. badania Farmakologiczne Pokaż kava kava'aktywne składniki s, kavalactones, wytwarzają poczucie dobrego samopoczucia i relaksu fizycznego i psychicznego. ma To również sTosowana w leczeniu dolegliwości układu moczowo-płciowego, w tym zapalenie pochwy, rzeżączka i bóle miesiączkowe. kava jest diuretykiem i anty-zapalnych, w ten sposób przydatne do dna, reumatyzm, przekrwienie oskrzeli, zapalenie pęcherza moczowego i prostatis. jest To skuteczne znieczulenie miejscowe i przeciwbólowy, gdy sTosowany zewnętrznie jako maści. sta i wyostrzenie zmysłów również przyczynić się do efektu afrodyzjak.

 

moze jednak kupie :D

 

-- 26 lis 2013, 12:32 --

 

gosiulek, Witaj.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, To dziala troszke , jak narkotyk i afrodyzjak..tutaj jest w sprzedaży i Niemcy sobie chwala...

 

-- 26 lis 2013, 12:46 --

 

Sugerowana dawka do leczenia lęku nonpsychotic wynosi 105 do 210 mg na dobę przez trzy do czterech tygodni. Najczęstsze skutki uboczne kava są: bóle głowy, zawroty głowy, senność, depresja, biegunka, a czasami dermatologicznych przejawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, to widze, ze to co PJT bral, tej firmy, ma w jednej kapsulce nawet 250mg, czyli dawka dobra by byla :)

 

-- 26 lis 2013, 11:57 --

 

a ja jescze zapomnialam napisac- bo wczoraj forum nie dzialalo.

Wczoraj byl kiepski dzien, ten lęk w pracy itd. Wrocilam taka wymeczona, nawet w domu srednio sie czulam. No i potem obejrzalam jakis wzruszajacy taki filmik, i zaczal sie placz :) No i juz potem polecialo, ze zaczelam myslec , ze beznadziejnie, ze taki stan i w ogole, że ja nie chce itd. W kazdym razie, po tym placzu calym - nagle odzyskalam sily, nawet sie za zmywanie wzieilam :) calkiem dobrze mi sie dzisiaj spalo.

I mozliwe, ze dzis bedzie w miare dobry dzien! Poki co, jest ok. Ale okaze sie, jak pojde do pracy.

W kazdym razie - to juz nie pierwszy raz, kiedy po placzu nagle czuje sie super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, Dobrze dziala?

jezeli chodzi o suplementy to efekty trudno wyczuć, ale przy kava kava moge powiedzieć że działa

polecam tez valerian root firmy now, mega duzo valeriany w kapsulce, moglem brac dzialajaca dawke

 

w ogole now to wielka firma i ma super produkty

np cal mag stress formula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulek, wlasnie. Ja to tez zauwazylam, ze jak jestem zła na cos, to tez wtedy mam mniejsze objawy lękowe. Wiec to ewidentnie emocje. Nawet pisalam kiedys, ze ktoregos dnia wywolalam u siebie zlosc (tak na siłe troche), nawet w szafe kopnelam i rozwalila się troche ;) ale dzien byl wtedy super!!! na totalnym luzie potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, wychodzi na to,że emocje trzeba rozładowywać od razu...a jak się tego nie robi wcale to potem się tak dużo tego nagromadzi,że organizm sam nie daje rady...kiedyś ćwiczyłam,ale jak po ćwiczeniach zaczęłam się hiper wentylować to teraz boję się każdego przyspieszonego rytmu serca...i boję się ćwiczyć a mi to pomagało...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×