Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, kurcze a ja dzis byłam w rossmanie rano i dopiero po przyjsciu do domu widziałam reklame bo w sklepie zadnych informacji nie widziałam :( A do kiedy ta promocja?

Ja jak pomysle o światecznych zakupach to juz sie denerwuje. Ja nie lubie zakupow, supermarketów, zle sie tam czuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi_, też byłam ale wziełam tylko korektor, tusz i róż . Bebik mi sie kończy i musze jakiś podkład kupić bo zanim mi przyślą z Kr to 2 tyg minie :(

 

-- 22 lis 2013, 14:53 --

 

Jeszcze miałam w planach jakies fajne obalizujące brązowe cienie ale ew. podwójne, a były tylko 4.. Duzo bym sobie jeszcze kupiła pierdółek ale kaski brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, na korkach jest :) ja nic nie biore nigdy na ataki, trzy razy wzielam ale tak nigdy nie bralam, dawalam rade jakos. Wiem tylko ze jak mnie lapia w autobusie to jak sidze to np wstaje i staje przy oknie ktore otwieram sobie i zazwyczaj mija ewentualnie wysiadam na chwile i sie przesiadam na kolejny, czasem ide przystanek czy dwa , generalnie mam problem z jazda komunikacja od czasow komisji w zus. niecierpie atakow, boje sie ich.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patibell, heja heja jak życie

 

-- 22 lis 2013, 17:02 --

 

no ja dziś stosowałem metodę :) myślenia o czymś innym, marnie to szło ale jakoś żyję :)

 

-- 22 lis 2013, 17:04 --

 

platek rozy, misiek powiem ci, że nawet ci co nie mają nerwicy nienawidzą komunikacji tego się nie da lubić chyba, że nie ma ludzi w środku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×