Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Lubie i ja tutaj zajrzec na ten watek, szerszy zakres niz gdzie indziej i wiecel ludzi. Teraz gotuje sobie zupe bo wczoraj wcale mi nie wszla i nic dobrego nie jadlem.

Mecza mnie mocno te cholerne napiecia w biurze, nie wiem skad sie to bierze, ale pewnie nie znikad. Troche duzo mam tych wsztkich terapii na raz. Za jakies pół godziny pojade pogadać z gosciem na parkigu, dawno juz nie bylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, wzajemnie, chociaz to przesiadywanie tutaj przypomina mi czasem o problemie, ale no co zrobic taki live.

Najechetniej to wchodzlbym po polnocy, pisal miedzy 23 a 1 w nocy no i zasypial. I bardzo lubie takie dni, kiedy po pracy cos robie i na wieczor wracam

i dopiero po połnocy pisze. Okolo polnocy jest jeszcze troche ludzi na formum i mozna jeszcze nawiazac jakaś interakcje. Tylko ze jest problem taki, ze mozna sie

tak wkrcic ze ciezko zasnać.

 

-- 22 lis 2013, 23:03 --

 

hania33, Gdybym rozwiazal ten problem to rozwiazbym problem calej nerwicy tak mysle, bo tam jest ten wierzcholek gory lodowej.

Pisalem juz o tych rzeczach na innym forum, ale mi nie przeszło wiec nie ma sie co powtarzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×