Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, wiesz co, ja Ci powiem, ze wczesniej jak bralam te leki (tak ze 2 mies. temu) to mialam na maksa derealke, nic nie ogarnialam co sie dzieje i sennosc mialam. I sie wkurzylam na to, bo pomyslalam, ze nawet jesli nie mam lęków, a mam miec takie otumanienie, to mnie nie urzadza - i tak nie moge nic robic i normalnie funkcjonowac. Bezsensu to wszystko.

Dlatego ja wszelkimi sposobami staram sie pozbyc tych lęków, bo to otumanienie po lekach mnie dobija...

 

Aaaa sluchajcie, zapomnialam wam powiedziec :D Bo dzisiaj jak wychodzilam, to znow zamienilam ten lęk w złość, no i kopnełam sobie w szafe (jak ostatnim razem), i co....... szafe rozwalilam!!!! powylamywaly sie drzwiczki, gwozdzie jakies powypadaly. Ups.... :bezradny: heh ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie teraz meczą problemy z oczami :-/

Takie jakies pulsownaie mam, nie wiem - wrazenie jakbym miala za wysokie cisnienie w oczach.

Ale pol roku temu czulam tak samo i okulistka mi zmierzyla cisnienie i bylo dobra. A serio, czuje jakby mi mialo rozsadzic oczy albo glowe, albo zatoki. Juz sama nie wiem co. Wkurza mnie to, bo jak jeszcze dochodzą te męty które mi krążą przed oczami od dluzszego czasu to zaczynam sie bac, ze w koncu oslepne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg.kolejny nerwowy strzał..faceci to swinie to fakt,ale dziewdczyny nieraz przerastaja sama siebie.wyobrazcie sobie taka sytuacje ktorej sie dzisiaj dowiedzialem odwczoraj mnie to meczylo i docieklem prawy !wyobrazcie sobie ze od jakiegos czasu spotyklame sie z pewna dziewczyna,w wakacje nocowala u mnie i wogole takie tam sprawy,a wczoraj niz tad ni z owad dowiaduje sie od zaufranej kolezanki ze ona spotyka sie tez z kims innym,i bumc strzal nerwowy,dociekalem dociekalem,fakt faktem okazuje sie ze od roku jest z moim kolega w zwiazku podbno jemu mowi o mnie ze jestem tylko kolega,a mi to samo o nim..no i idzie w zparte w klamstwa.dluga hisotria zeby ja rozpisac to tylko taki skrot ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×