Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy- będziemy się starać :) dla ciebie wszystko

 

neon- powiem ci od razu cię polubiłem :D , a ja wierzę, że będzie lepiej , zobaczycie a nawet w nudnej codzienności można się śmiać i przeżywać życie, pracujemy nad nastawieniem :) zawsze pocieszam się prostym zdaniem nie każdy dzień będzie taki sam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy- będziemy się starać :) dla ciebie wszystko

 

neon- powiem ci od razu cię polubiłem :D , a ja wierzę, że będzie lepiej , zobaczycie a nawet w nudnej codzienności można się śmiać i przeżywać życie, pracujemy nad nastawieniem :) zawsze pocieszam się prostym zdaniem nie każdy dzień będzie taki sam :)

 

Równy z Ciebie chłopina. Ja również jakoś to ciągnę, już 5 lat. Ale jak tak patrze wstecz, to temu, mojemu "nowemu" życiu czegoś brakuje, jakiejś takiej wyrazistości, jest jakaś pustka, którą ciężko będzie zapełnić, tym bardziej że ja swoje stare życie lubiłem, wiesz: sex, drugs and rock and roll :D

 

-- 18 lis 2013, 20:22 --

 

neon, Witaj :D

 

Cześć Hania, bardzo mi miło i dziękuję za cieplutkie przyjęcie buzi :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rX_, od 20 lat wtedy mialam pierwszy atak po smierci mamy , leczylam sie rok na psychoterpaii ,bez zadnych lekow, pozniej mialam kilkanascie lat spokoju, az do lutego tego roku, teraz sie wygrzebac nie moge cos.. i juz leki zaczelam nawet brac ale mam tyle ubokow ze biore male dawki narazie przyzwyczajam organizm .Mam nadzieje ze zostawie to cholerstwo za soba znow na dobre kilka lat:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×