Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

a ja sie zbieram do pracy.... męczyć ludzi :twisted::twisted::twisted:

Robie teraz taki eksperyment, gdzie osoba siedzi przed monitorem i ma pokazywane obrazki, ktore ma zapamietac, czesc z nich jest tak mega drastycznych, ze naprawde wspolczuje tym osobom (glowa rozwalona w polowie, otwarte złamania i tym podobne, brrrr).

Z drugiej strony, dostają za udział calkiem niezłą kase :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepszaja ja tez sobie SM wmawialem to u nas normalne,tak samo jak guzy mozgow i inne choroby ;).szkoda ze nie rozumie nas tylko najlbizsze otoczenie.jakie szczescie ze niedlugo sie wyprowadzam ;).

 

Niestety taki urok. Qrcze jeśli lekarz rodz. nam nie pomaga to sami zaczynamy szukać przyczyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo emii ja bylem jakis czas temu kolejny raz u rodzinnego z bolem jeli ale nic nie wynalazl i przy oklazji zapytalem czy powininem zrobic rezonasn glowy ze wzgledu na objawy bo mu tam powiedzialem a on ze nie ma takiej potrzeby ;).troche sie uspokoilem ale na 2 dni i znowu pomyslalem ze mam cos z glowa hehe;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak naprawde nic nam nie jest tyllko sami sie nakrecamy.mi sie tez nerwica nasila przez to ze nie chce mi sie juz sluchac rzepolenia mojej mamy.sama ma nerwice a nic z tym nie robi i tylko sie wyzywa na inncyh sowimi humorami a ja cierpie przez to jescze gortzej.bo ciagle o cos mnie obwinia i wogole.nic nie mozna jej powiedziec,brak slow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×