Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

PJT,

 

[videoyoutube=WbLTJO1jRxU][/videoyoutube]

 

-- 10 lis 2013, 19:51 --

 

[videoyoutube=izVy5a_iSOs&list=RDWbLTJO1jRxU][/videoyoutube]

 

-- 10 lis 2013, 19:52 --

 

No i taka ze mnie wsiocha :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko,

Proszę bardzo.

 

A Lorenca też lubię parę utworków. Mianowicie te z Soundtracku z drugiej części "Psów". "Wieczory" są piękne.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, moim uchochanym utworem Lorenca jest właśnie Mro iło, ale innymi też nie pogardzę jak Taniec Noży np.

 

-- 10 lis 2013, 20:11 --

 

[videoyoutube=S6uzo654ubM][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asuu, A mówiłem kufa że dobre,to niiii bo szatanistka sie naczytała w internetach że zue.

Uja warte te recenzje,najczęściej je piszą jakieś total retardy co 239048238478237 tytułów i mang czytają, w dupie się przewraca.

Ewentualnie jeśli to recenzje rodaków - to nic dziwnego,polaczek jak nie poględzi to by mu żyłka jebnęła (true story na własnym przykładzie z malkontentyzmem :pirate: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel,

Nie chcę Cię denerwować moją niewiedzą a ja nie rozróżniam Anime od Mangi. Oglądałem w dzieciństwie sporo Dragon Balla ( i wtedy to lubiłem), a w zeszłym roku Notatnik Śmierci i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Pytanie tylko czy to było Anime czy Manga.

Jeszcze parę filmów które też przypadły mi do gustu:"Spirited Away: W krainie Bogów", "Grobowiec świetlików", "Księżniczka Mononoke ". To chyba wszystko.

 

Ostatnio próbowałem oglądać :"Neon Genesis Evangelion" ale się odbiłem od niego.

To "Psycho-Pass" to można do czegoś porównać klimatem z tego co wymieniłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×