Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

cieszę się bardzo, bo życie ucieka a my tu biadolimy, trzeba się zebrać do kupy a wiadomo razem raźniej :D, tak naprawdę wszystko było z nami jak najlepiej gdybyśmy mieli wsparcie w drugiej osobie, szacunek i zaufanie i tak można wtedy żyć dalej. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach może by tak więcej na forum takich ludzi :yeah: . Skoro czujemy sie samotni, bo w związku też można czuć się samotnym to czemu nie wspierać się nawzajem. Czasami jest tak, że więcej wsparcia czy zrozumienia mamy od obcych ludzi niż rodziny, a znajomi i pseudo przyjaciele zwykle bywają póki są pieniądze (piszę z własnego doświadczenia, oczywiście nie generalizuję), ale taka znieczulica teraz panuje a ludzie dziwią się że w gabinetach psych coraz więcej ludzi... A to proste jak drut, skoro pani ekspedientka w sklepie bywa nieprzyjemna, ludzie gdzieś się śpieszą i plotą czasem nieprzyjemne rzeczy do innych, rodzina zwraca same uwagi, kierowca trąbi na przechodniów jakim prawem przechodzą na zielonym świetle, dzwonią z banku bo dług rośnie, w pracy ktoś robi "schody" albo mają zamiar wykopać albo już to zrobili, ukochana osoba stwierdza że nie jest w stanie udźwignąć twoich zmartwień a przecież kocha cię nad życie..ale jednak odchodzi, itp. itd. I co stwierdzamy że coś nie tak z nami, i zaczyna się dramat zamykamy się w domu a tu pojawia się apatia i zniechęcenie, potem depresja, agorafobia czy inna tam fobia aż w końcu lęki. I co nam pozostaje? jakikolwiek kontakt z drugim człowiekiem -FORUM

 

Sory, ale się rozpisałam ale musiałam, może nie ten wątek ale może się tu przyda komuś.

Mimo wszystko życzę dziś spotkania miłych ludzi, komplementów tak jak kolega wyżej (pozdrawiam Cię!). I tak naprawde to z nami jest wszystko ok, tylko jesteśmy bardzo wrażliwi dlatego tak dostajemy po du... Ale wrażliwość jest przecież cechą pozytywną :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro czujemy sie samotni, bo w związku też można czuć się samotnym to czemu nie wspierać się nawzajem.

Wcale nie jestem ani nie czuję się samotny, po prostu napisałem w tym temacie :)

Pozdrawiam

 

-- 10 lis 2013, 11:27 --

 

I co nam pozostaje? jakikolwiek kontakt z drugim człowiekiem -FORUM

To forum jest bardzo bardzo fajne, panuje miła atmosfera, porządek jest utrzymywany (z 1 wyjątkiem ale to nie wina modów) a ludzie ciekawi zarówno do pogadania jak i spotykania się na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy forum jest takie swietne. Jak siedze na nim dluzej bez kontaktu z moimi kolegami z prawdziwego zycia to swiruje. Czuje niezadowolenie, a do tego dochodzi to, ze mimo tego niezadowolenia coraz bardziej sie w nie wciagam, uzalezniam, poniewaz nie mam nic lepszego do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy forum jest takie swietne. Jak siedze na nim dluzej bez kontaktu z moimi kolegami z prawdziwego zycia to swiruje. Czuje niezadowolenie, a do tego dochodzi to, ze mimo tego niezadowolenia coraz bardziej sie w nie wciagam, uzalezniam, poniewaz nie mam nic lepszego do roboty.

To tak jakby oskarżać narzędzie o to że coś się źle zrobiło, trochę nonsens.

W sieci zawsze można iść w co pograć,obejrzeć, whatever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom ja to pisałam ogólnie a nie do Ciebie, bo może też tu ktoś inny tak czuje a może nie. A forum jest jak najbardziej fajnie, gdyż rozumiemy siebie :D .

A tak powracając już do wątku naszego to ja szukam kogoś od 33 lat...co prawda z doświadczenia wiem, że wiek to tylko liczby.

A teraz czas na endorfinki czyli idę pobiegać! Narka, dla wszystkich miłych facetów :-*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×