Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

nie chcę rotten, kibel już się najadł niedawno nie będę go męczył bo się przytka :lol:

Asuu, ja też nie stawiam czystego na pierwszym miejscu, najbardziej lubię thrash/death, choć u mnie to nie ma stabilności, może za miesiąc będę słuchał tylko wiertarki i świnioludzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asuu,

Też tak kiedyś miałem, od drumu, poprzez hip hop i arabską, na klasycznej skończywszy. Teraz gust stał się bardziej monotematyczny.

 

A co to za dziwne skojarzenie w Skojarzeniach? :shock:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, oj mam nadzieję, że mój nie będzie monotematyczny, zgodzę się na monoDMatyczny xD

 

Bo.... jest taki pomnik na który się tak mówi xD

 

 

Reiben, nie, ale przychodeliczny depressive black metal xD Płytka "Pulver" jest...^^

 

Korn... kojarzy mi się teledysk, kreskówka, co koleś nadepnął na szczura i.... fuuuj -.-

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to mam kiepską pamięć, dlatego last jest przydatny żeby wiedzieć co się słyszało :lol:

 

aaa ok, też posłucham :) myślałem, że grindcore bo to dla mnie jednak świniaki są brutalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ssiesz, że tak wulgarnie zapytam :> ja nie nadążam z odkrywaniem nowości, dużo nawet bardzo lokalnych ludzie wrzucają, głównie getmetal ostatnio przeglądam tylko pobieżnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, też nie nadążam, bo jeszcze ostatnio mnie wzięło na rock progresywny lat 70 trochę xD

 

Głównie lastfm, yt i lata praktyki, bo może i jestem młodsza, ale muzą interesuję z jakieś 10 lat co najmniej ^^

 

Jeszcze znajomi, ale to głównie jak coś podrzucają to doom/post/sludge metal.

 

1234qwerty, rottena już nie będziesz straszyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×