Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ukryte kamery w waszym domu - ruter TP LINK


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

Ahma, jeśli czujesz się obserwowana, to prawdopodobnie jesteś - przez pozostałych członków grupy i prowadzących terapię. Do takiej obserwacji nie trzeba kamer i podsłuchów. Wierzysz w Boga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, nie obraź się proszę, ale myślisz że twoje życie jest takie ciekawe że jacyś ludzie czują potrzebę je podglądać? Nie ma sensu pisać ci kolejny raz że to urojenia, ale może jak się nad tym zastanowisz to "rozgryziesz" że to właśnie wina choroby. Po co niby ktoś miałby cię podglądać?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, przylaczam sie do tego, co ktos wyzej napisal: nie jestes wazna osoba w zyciu publicznym, zeby ktokolwiek chcialby Ci zaszkodzic, a ludzie z oddzialu na bank nie sa na tyle sprytni, zeby pozakladac Ci kamery w monitorze. Zwieksz dawke leku, prosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, a ten solian nie powoduje apetytu. Nie warto Ahma zwiększyć Abilifi. Tym bardziej, ze z tego co czytałam o nim to jest z lepszych leków na Twoje dolegliwości. Przecież wagę możesz zrzucić ćwiczeniami

 

Ahma, abilify nie powoduje tycia. Zażywaj większe dawki!

 

 

bezsenność, niepokój, lęk, senność

akatyzja, depresja

nudności, wymioty, niestrawność, zaparcia

ból głowy

zaburzenia pozapiramidowe, drżenie

nieostre widzenie

zwiększone wydzielanie śliny, suchość w jamie ustnej

tachykardia, ortostatyczne spadki ciśnienia

złośliwy zespół neuroleptyczny

późne dyskinezy

w skutkach ubocznych nie ma zwiększonej masy ciała albo ja mam halucynacje bo nie widzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, nie, to lek nowegeneracji i on nie wpływa na wagę, łaknienie. Brałam 800 mg więc 4 krotnie więcej niż Ahma i nie widziałam różnicy. Przy 400 mg miałam nawrót anoreksji i byłam chuda jak śmierć. Wtedy nawet głodu nie czułam. Z reguły jadłam tylko śniadanie bo uważam, że od śniadania się nie tyje. Można schudnąć. Wtedy schudłam jakieś 14-15 kg na Solianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×