Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, gratuluje ..ja sie mecze na paro....ale uspokoiła mnie troche , chociaż uboki sa nadal..ja czekam...i wiesz mysle , czy te nudnosci nie sa po leku..innych nie biore..

 

-- 28 wrz 2013, 10:24 --

 

platek rozy, Tak. sennosc mam po tym leku , lecz co sie nie robi by zyc normalnie... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haniu no tak moze byc ze po tych lekach i nudnosci bo sennosc na pewno. Mnie po kazdym leku albu nudzilo strasznie albo wymiotowalam... Probowalam juz kilka i Venlafelxyne i triticco i mobemid i mianseryne i nic .. kompletnie na kazdym zaliczam tak totalnego zombiaka ze nie jestem wstanie nic zrobic.. na triticco to na czworakach chodzilam do toalety bo nie bywlam w stanie wstac nawet ... :shock::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramanujan, moze i organizm mowi, ze ma dosyc dlugich imprez :) ale ja naprawde fajnie sie na nich bawilam i dobrze potem sie czulam. Tak czy siak i tak wbrew sobie przeciez nic nie zrobie :)

 

platek rozy, wlasnie - moze powinnas tak jak ja - brac 1/20 najmniejszej dawki leku :D , wtedy masz kontrole i mozesz sobie powoli zwiekszac wiec ewentualne uboki nie powinny zaatakowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, miałem styczność z wieloma psychiatrami, żaden wg mnie nie okazał się kompetenty... Paru było bardzo niemiłych i jakbym ich w ogóle nie obchodził... Wiem, że to zbyt jaskrawy przykład, ale przecież wielu "lekarzy" robiło straszne eksperymenty w czasie II wojny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×