Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, dobrze jak terapeuta coś o sobie pisze na swojej stronie, ale to mało. Najlepiej żeby bloga prowadził, niestety niewielu to czyni, niemniej mi blog mojej terapeutki bardzo ułatwił wybór. Wiedziałem, że będziemy do siebie pasować i mimo pewnych nieporozumień dalej tak twierdzę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zaczęłam sobie wyobrażać jak to będzie z jazdą na studia... taki kawał drogi, godzina.. i brzuch zaczął mnie bardzo boleć, aż w końcu bardzo kłuć, tak bardzo że aż się rzuciłam niekontrolowanie do przodu.. nigdy jeszcze tak nie miałam, to kłucie ostatnimi czasy jest coraz silniejsze przy stresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem zoloft 3 miesiące a później miesiąc valdoxan. Po zoloft dziwnie mi bylo ale bez lęków fakt wystarczy ze przeczytam ulotkę i mam wszystkie skutki uboczne, valdoxan hmm nie wiem czy dzialal po miesiącu. Ja dzis mam pełno obowiązków wiec zobaczymy, teraz nawet czekam w kolejce do mojego fryzjera trzeba się na bóstwo zrobić :) milej i bez lęków soboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haniu ja bralam po po cwiartce najmniejszej dawki tabletek i tak wlasnie sie mi dzialo .. ponoc mam jakis problem ze spowolnioym wchlanianiem lekow i dlatego tak sie dzieje.

 

 

Michal ja u fryzjerki nie wysiedze .. Lapie mnie zaraz atak paniki masakra . I wlosy mi mega urosly a zawsze mialam taka fajna wycieniowana fryzurke ;) do ramion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michał - udanej soboty :yeah:

 

 

witam was miło kochani, .. :great:

 

co do fryzjera, to nawet polubilam te swoje loki, - moja matka zawsze wmawiała mi, ze włosy powinnam miec krotkie, - z reszta ja zwasze wg niej wszystko robiłam i miałam nie tak jak trzeba, ...ale to juz inna historia :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haniu ja bralam po po cwiartce najmniejszej dawki tabletek i tak wlasnie sie mi dzialo .. ponoc mam jakis problem ze spowolnioym wchlanianiem lekow i dlatego tak sie dzieje.

 

ooo moze ja mam to samo? ale czym to jest spowodowane? Ze jakos sie wszystko za szybko rozpuszcza i ta dawka ktora jest na caly dzien, wchlania sie jakby "na raz" ? Wtedy by pasowaly te efekty uboczne, bo bylby taki efekt jakby wziac naprawde duża dawke na raz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haniu ja bralam po po cwiartce najmniejszej dawki tabletek i tak wlasnie sie mi dzialo .. ponoc mam jakis problem ze spowolnioym wchlanianiem lekow i dlatego tak sie dzieje.

 

ooo moze ja mam to samo? ale czym to jest spowodowane? Ze jakos sie wszystko za szybko rozpuszcza i ta dawka ktora jest na caly dzien, wchlania sie jakby "na raz" ? Wtedy by pasowaly te efekty uboczne, bo bylby taki efekt jakby wziac naprawde duża dawke na raz...

Tak jest wtedy ze bierzesz jedna tablete a ona dziala jakbys wziela 5 ...Bo to chodzi o jakis tam enzym mowila mi psychiatra i jest czesc osob ktora ma wlasnie prace tego enzymu zachwiana i tak nam sie zle wchlaniaja leki :( Ja nawet jak bralam leki na krazenie to inni brali diwe tabletyi funkcjonowali normalnie a ja po polowce zgon zaliczalam :shock::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest wtedy ze bierzesz jedna tablete a ona dziala jakbys wziela 5 ...Bo to chodzi o jakis tam enzym mowila mi psychiatra i jest czesc osob ktora ma wlasnie prace tego enzymu zachwiana i tak nam sie zle wchlaniaja leki :( Ja nawet jak bralam leki na krazenie to inni brali diwe tabletyi funkcjonowali normalnie a ja po polowce zgon zaliczalam :shock::D

To by mi pasowalo! Bo tak samo wtedy jak wzielam połowe dawki to myslalam, że się przekręce i naprawde czulam się jakbym miala ostre zatrucie. Benzo wystarczy, ze wezme okruszek i juz dziala. W sumie przeciwbolowe tak samo - wystarczy mi juz połowka.

Za to w ogole nie biore paracetamolu bo z 10 lat temu jak wzielam, to takie mialam zamroczenie przez pare godzin, ze juz potem sie bałam. Ale myslalam, ze moze jestem uczulona na paracetamol, a ta mala ilosc innych leków działa na zasadzie autosugestii...

A tez kiedys jak dostalam cos na obnizenie pulsu, to pamietam, ze chodzilam po tym jak zombie i musialam tez przestac brac.

Kurde, w tej sytuacji az strach brac jakies leki!!! :( (nawet normalne!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×