Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, no tak przecież na słowo "ptak" do głowy przychodzi mi tylko jedno skojarzenie :D tribale są dla mnie trochę wieśniackie ale kto co lubi oczywiście , fajnie jak tatuaż jest symbolem czegoś :) dlatego ja mam na nadgarstku "hope " bo ciągle tracę nadzieje

 

fe43, niee nie orientuje , wszystko zależy od rozmiaru tatuażu , ilości sesji i czy jest czarno-biały czy kolorowy , nigdy nie oszczędzaj na tatuażu , lepiej zapłacić dużo i mieć dobrze wykonany i w sterylnych bezpiecznych warunkach niż złapać jakiegoś syfa :) bardzo dobre wykonanie , wiec śmiało można iść sie dziarać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieram na dysku te magazyny np. Total Tatoo, Custom Tatoo itp. licząc na to, że znajdę coś ciekawe z myślą o przyszłym tatuażu ale jak na razie nic mi się nie spodobało, myślę, że ciężej by mi było podjąć decyzję o tatuażu niż wybrać żonę ;)

Jak ktoś chcę to mogę mu upnąć na jakiś darmowy serwer te nr co mam na dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fe43, nie ważne ale ogólnie ten motyw dobrze wygląda :D tylko trzeba znaleźć dobrego tattuatora który sie tego podejmie i nie spieprzy . Mi sie podoba ten

 

O no, takie są bardzo spoko. Mój następny projekt zakłada coś podobnego, tyle że z mechanizmem zegara i małymi dodatkami w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, tu sie z Tobą zgodzę , nad moim myślałam 2 lata i zrobiłam a męża wciąż nie mam :lol:

Kestrel, Prykasa rzecz jasna , mój jeszcze nie ma roku ale wygląda tak jak na początku , wystarczy dobra ochrona tatuażu w czasie gojenia i po , filtry uv w lato i nawilżanie jakimś balsamem wtedy utrzymasz tatuaż w dobrym stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja znajoma ma nadgarstek odziabany napisami, nic jej się nie przesunęło.

 

kupmitrumne, czym nawilżasz? Cały czas poluję na coś co moja skóra w końcu "zje", ale wszystko ma w sobie tyle chemii, że raz - średnio na jeża nawilża, dwa - często gęsto powoduje swędzenie, trzy - w sumie to w 3/4 przypadków nie czuję żadnego nawilżenia :roll: Jedyne co, to jakiś krem firmy Seni z apteki, ale ma tak kijową konsystencję, że musiałabym rezerwować z godzinę w kiblu z rana, żeby to wetrzeć w ciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gojenie smarowałam Alantanem bodaj i też był spoko, ale znów na małe powierzchnie. Teraz raz, że już zagojone, dwa że szukam czegoś w miarę uniwersalnego, czym będę mogła chlapnąć całe ciało (piszę już o zakończonym procesie gojenia, wsio ok, ale tak czy srak trzeba nawilżać, przynajmniej w moim odczuciu albo ja mam tak zjebutaną skórę, że muszę się klajstrować czymś non stop).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, po każdej sesji musi Ci się zagoić ten kawałek który był akurat robiony , a każdemu się goi szybciej albo wolniej , po zagojeniu idziesz na następną sesje i to samo , jedna sesja zależy od twojego progu bólu :)

 

Rebelia, mi pod pasowała zwykła neutrogena :D

 

Reiben, Masz dobrą sylwetkę <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×