Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rozdroża kariery


monk.2000

Rekomendowane odpowiedzi

maciekpoznan, przy obecnym trendzie podnoszenia progu wieku emerytalnego to jestem przekonany że emerytury to ja najzwyczajniej w świecie nie dożyję :P Inna sprawa że przy obecnym pędzie świata niewykluczone że za te 40-50 lat fluoksetynę czy jakiś inny nowy turboantydepresant będą rozdawać jak dzisiaj zupki bezdomnym... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wymyślą jakiś mega super skuteczny lek na to choler*two. Oby....\

JA właśnie nie chciałem pisać, że nie dożyjemy emerytur, jednak ja na dzień dzisiejszy jestem przerażony tym, że jeszcze tyle zycia mi zostało... Więc nie muszę dożyć emerytury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, są szanse na wszystko z wymienionych ;)

właśnie na to liczę, może załapie się na wojnę islamu z cywilizacją zachodnią choć wątpię by miała tradycyjny przebieg, no i jest ryzyko że przejmą władze zupełnie demokratycznie i pozostanie tylko podziemie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o młodych laskach polujących na bogatych staruszków, ale w drugą stronę...? :twisted:

 

mamy uprawnienie, walczmy o prawa młodych chłopcow do polowania na stare kobiety

 

a na koncert jazzowy to bym poszla..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zle edytowalem post :mrgreen: no coz.

Słyszałem o młodych laskach polujących na bogatych staruszków, ale w drugą stronę...? :twisted:

-rownouprawniene-

takie dziunie po menopauzie sa najchojniejsze :pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litości, zaraz zejdę ze śmiechu :lol:

 

Myślę, że uczeń liceum z czerwonym paskiem i rozwiniętym ciałem by podpadał pod człowieka renesansu. W końcu po to te szkoły są by takich ludzi tworzyć.

W pierwszej klasie liceum chyba miałem czerwony pasek, później już nie... Nie wiem też czy 15 kilo nadwagi można potraktować jako "rozwinięte ciało" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×