Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, hej, sorry, że ja tak bezpośrednio ale nie miałam pojęcia co by napisać żeby zacząć :roll:

 

 

Skąd takie wrażenie hmmmm, bo ostatnio wydaje mi się, że nic się specjalnie w necie nie zmienia. Na tej stronce jest ruch ale tak to bida jakaś :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta pogoda to ostatnio jakoś niebezpiecznie zachęca mnie do wydawania pieniędzy, na każdym rogu czyhają na człowieka promocje i wyprzedaże, no normalnie masakra. Mimo, że generalnie nic mi się nie chce, to jak już wyjdę do sklepu to ostatnio zawsze z jakimś naddatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór nie chcąco . Znaczy nic nie chcącym ;)

 

-- 09 lip 2013, 20:49 --

 

Cześć. Ja sam nie wiem co u mnie. Trochę lżej na duszy się czuję. Macie jakieś ciekawe zajęcia w domu :D ?

 

 

Jeszcze trzeba mieć dom ;) Piszę o sobie.

 

-- 09 lip 2013, 20:52 --

 

Gdybym tak miał wiecej chęci ,to porobiłbym zdjęcia. Wcześniej nałapałbym kiełży , podwoików i innych robaczków morskich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, moim ostatnio najciekawszym jest spanie :lol: (poważnie) Jak mam więcej energii to czasem poprasuje, pooglądam tv ale ostatnio w tv same seriale :x no i ja się relaksuje jak się kąpie, także zwykle z 2h czasu na to poświęcam wieczorkiem :oops:

 

 

 

Jakbym miała więcej sił to bym się pobawiła makrofotografią :105: albo wyskoczyłabym na jakąś imprezę :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×