Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


mala_ czarna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć tym którzy może zajrzą na ten wpis,zdecydowałam się poszukać forum z ludzmi którzy też tak jak ja chorują na depresje.

Wiem że sama nie jestem ale tak też ostatnio się czuję,a już na pewno nikt nie wie jak jest mi źle....

Jak bardzo mam dosyć życia ............

I jak bardzo mnie boli ono samo........

Najbardziej jednak przeraża mnie to,że pomimo iż mam kochanego synka który skończy w listopadzie 7 latek i męża który wiem że mnie kocha,oraz resztę rodziny,to i tak nie chcę być i żyć...........

A nie wiem czy jest mi coś wstanie pomóc,lecze się już ponad 2 lata psychiatrycznie i od bardzo nie dawna chodzę na terapię,ale ogólnie jest coraz gorzej..............i już sił mi brakuje....... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Stany depresyjne potrafią być bardzo męczące a co najgorsze utrudniają pozytywne myślenie.

Niby mamy kogoś przy sobie, kogoś, kto Nas kocha i zrobiłby wszystko ale kiedy mowa o depresji, to jest to problem,

którego nie da sie tak szybko pokonać a przede wszystkim bagatelizować ich.

Terapia na pewno nie zawsze poskutkuje od razu, bo na to trzeba czasu i odpowiedniego wsparcia

farmakologicznego a innymi słowy doboru odpowiednich leków, które łagodziły by ciężkie objawy depresji.

 

Jedynie mogę Cię pocieszyć że nie jesteś z tym sama i na pewno znajda sie takie osoby, które Ci pomogą ciepłym słowem :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×