Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czemu płacze jak sie upiję?


zujzuj

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu jak sie nawale to czasem czuje sie jakby błogo? Uciekam w jakiś dziwny świat wartości wszystko wygląda jakoś pięknie...i tak jakby po pedalsku? Myślę o jakichś wartościach miłościach w sensie takim ogólnoludzkim i mi odbija... jakby emocje sie odzywały i potrafie płakać 30 minut na zmianę ze śmiechem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy inaczej reaguje na alkohol. mi np wlacza sie milosc i kazdego kocham ,przytulam -,- innym wlacza sie humor a jeszcze innym wlaczaja się zale. Duzo moich znajomych jak sie nawali, to placze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja tak mam. kazdego bym rozdzielał z kazdym bym gadał...a im większy zakapior tym lepiej sie dogadamy...ale te fazy po imprezowe to już chyba cos dziwnego i lekkie przegięcie

 

a co do tego że piwo muli to jasne:). jak sie ma pewien juz staż to piwa ile sie wleje to zbytnio nie rozbuja. Te fazy to mam po wódce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakiś czas temu mocno euforyczny humor łapał po wypiciu pół litra napoju energetyzującego, zdarzyło mi się też śpiewać. Teraz po wypiciu pól litra energetyka to zazwyczaj w ogóle nic nie czuję, albo tylko lekkie zmniejszenie senności.

Co prawda energetyki nie dają takiego efektu, jak alkohol, ale są smaczniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×