Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

zmienny, to smutne, ale nawet moja lekarka rodzinna tak myśli. Jak moje objawy się nasiliły, a ja chodziłam do niej co chwila po skierowanie na kolejne badania

i w końcu jak jej się zapytałam czy to nie może być nerwica i czy nie powinnam się wybrać do psychiatry, to mi tylko odpowiedziała, że przecież nie ześwirowałam :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, coś jej tam powiedziałam, no ale babsztyl widział w jakim stanie byłam :shock:

po ponad pół roku bezsenności, sercu które waliło jak szalone przez cały czas, nie mówiąc o kondycji skóry, paznokci, włosów oraz o wiecznych drgawkach, problemach z oddychaniem, dorzucając do tego dziwne uczucia, lęki, dezorientację - gdy tak wyglądający i czujący się człowiek przychodzi do lekarza chyba sobie zdaję sprawę, że nie do końca z jego zdrowiem jest OK :roll:

a tutaj lekarka... przypisuje zolpidem i lorafen, którego nawet nie brałam, bo się naczytałam dużo złego :hide: i mówi, że skoro wyniki podstawowych badań są w porządku, nie ma się czym martwić i mam się wyluzować bardziej :lol:

 

-- 04 maja 2013, 13:31 --

 

freya, cześć :D

Kestrel, ewentualnie złamane serduszko u 16latki może się również skończyć ciężką depresją :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, :mrgreen: ,ta mi też mówią ludzie że wrażliwy jestem czasami.

Zwłaszcza gdy w powietrze lecą k*rwy,ch*je i cała inna litania. :mrgreen:

 

Co do załamanej 16 latki,to zazwyczaj jest to trywialne.

Jednak ewentualne związki,które rozpadają się po latach - może to faktycznie doprowadzić do załamania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freya, niestety nie mam dostępu do oryginału. :D

 

a depakina jak działa wiem, że stabilizuje nastrój, ale oprócz tego jakoś specyficznie się czuje człowiek na niej.

ja kiedyś brałem, ale z innym lekami i nie wiem co tam jak wpływało. :smile:

 

Calineczka1990, a to babsztyl niedouczony. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×