Skocz do zawartości
Nerwica.com

pomóżcie mi bo nie wiem,co mam robić ?


songo

Rekomendowane odpowiedzi

Zaznacze an początku ,zebardzo prosże o zrozumienie tekd=stu i pomocy waszej!ja ma zupełnie inny problem niz wiekszośc,ja mam n.n,ale mój problem polega na tym,że wiem,że zrobiłem dużo rzeczy żle zarządząłem moim życiem{przeszłością} przez tą nerwicę natręctw.np jak ostatnio,żle zacząłem brac tabletki i musiałem odstawic i juz mnie dręvczyła myśl,że spieprzyłem,że musze na nowo zaczynac terapię i byłem myusli,ze znów wszystko od nowa wiem,że da sie to naprawić ,ale sie przejmuje przeszłością,że to mój błąd bo aj przewaznie jak wiem,ze nie jest mój bład to sie praktycznie nie przejmuje ,a jak wiem to przechlapane,i badzo chce naprawic swój błąd i ja mam tez to,że potrafie walczyć ze sobą z ta nerwića natręctw,ale wiem,że mógłbym jeszcze pop[rawić przeszłośc i dopiero zaczął na nowo od nowej {nie spieprzonej terazniejszości }wiem,może powiecie mi jak mam z tym walczyc bo ja wiem,że gdybym tem 1 raz odbudował przeszłośc to bym zaczął walczyc bo wiem,że mam silną wolę,tylko takie rzeczy mi przeszkadzają ,pomóżcie mi co mam zrobic,byc może troszke cięzko jest mnie zrozumiec ,ale jak dobrze się skupicie to zrozumiecie.bardzo proszę o pomoc,co mam robic narazie biorę Zoloft,ale chcę,żebyście mi powiedzieli jak sie amm nastawić psychicznie na to,co se wmawaić,czyli jak ztym walczyc samemu razem z tabletkami to juz wiem ale cos o woli,o wmawianiu s eczegos i tez wiem,ze ajk ktos kto zna sie nad tym jak mi odpowie to od razu mi ulży i porpawi sie samopoczucie i byc może w końcu zaczne walczyc na serio wiem po takim zro=zumieniu ,bo ja tez mam problem,ze nie ufams obie bo wydaje mi się ,ze nie mam racji i dlatego anjlepiej jak mi pomożecie ,plis was!!!!!!!!!!!!!!!111

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:49 pm ]

i tez chodzi o to,ze ciezko mi poprawic przeszłośc długo by mi to zajęło i by było to męczące bo mam tych błędów troche ,ale nie daje mi myśl spokoju,ze zaczynam od nowa ale zes pieprzoną przysżłościa,tylko,ze moje problemy nie maja sensu sa to problemy typu zadzwon do psychiatry i powied jej,że masz tabletki bo przedtem jej nie powiedziałeś,ale problem co nie ,ale to tylko przykład,ale mysle ,ze zrozumiecie to postepowanie oczywiście nie śa to takie problemy tylko coś wtym stylku,pomóżcie mi w tym to co opisąłem w 1 poście u góry to mi o to chodzi.pozdro wam wszystki uleczonym i chorym i powodzenia w leczeniu izdrowieu psychicznym i fizycznym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:52 pm ]

przepraszam z abłędy,ale się spieszyłem bo musiałem!!!!!!!!!pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

wołam o pomoc! pomóżcie mi rozwiązać mój problem mam nerwice natręctw od 10 lat zaczynała sie od małych do coraz większych problemów,niedawno dowiedziałem się,że mam nerwice od 10 lat bo wogóle nie weidziałem o tej chorobie i niewiedziałem,że ktos może miec takie problemy jak ja dzieki temu forum,które niedawno znalazłem dostałem małej nadziei,jak upadne to potrafie sie podnies i to nieraz,ale mój problem tkwi w tym,że ide do przodu iz nów do tyłu i tak w kółko,mam jauz wynajeta wizytę u psychiatry narazie 2 moja biore Zoloft juz 2 dzięń 1/2 50mg i trak przez 7 dni i póżniej do 50 zwiekszam!zastanawiam sie może jakaś psychoterapia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

songo tez mam NN, do tego lęki i objawy depresyjne. A wszystko zaczeło sie własnie od natręctw myslowych. Sama wymyslałam sobie problemy, które wyimaginowane w mojej głowie urastały do ogromnej rangi. Mysli tragiczne zaprzatały mi głowę.

Do psychiatry udałam się jak przez non stop 4 tygodnie straciłam normalną możliwosc myślenia.

Dostałam zoloft, tak jak Ty, a w pierwszych 2 tygodniach do tego xanax. Biorę leki od ponad 3 tygodni i moge stwierdzic, ze mają naprawde dobre działanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Songo mialem kiedys podobnie.Tez obwianialem sie mialem do siebie pretensje,szczegolnie jak mialem dziewczyne.Wszystko wydawalo mi sie ze robie zile,ze nia tak jak powinno byc,ze mozna by to zrobic inaczej lepiej i masa roznych watpilwosci i tez towarzyszyla mi mysl jak to naprawic,ciagle darzylem do perfekcji.Ale pamietaj ze co bylo to bylo i z tym zazwyczaj juz sie nic nieda zrobi,ale mozesz wyciagnac z tego wnioski na przyszlos i juz wiecej nie popelniac tych blendow.Mi pomogly w tym powtarzenie pewnych stwierdzen.napisze je moze skorzystasz z nich,albo ktos inny.

MYSLI KTORE DAJA MOC

1.Kazdy z nas jest odpowiedzialny za to,co nas w zyciu spotyka

2.Kazda nasza mysl tworzy nasza przyszloasc.

3.Kazdego z nas dotyczy problem niszczacy uraz,ktore nosimy w seru krytycyzmu,poczucia winy i nienawiesci do samych siebie.

4.To sa tylko mysli,a mysli mozna zmienic.

5.Musimy wybaczyc wszystkim,z nami samymi wlacznie.

6.Aprobata dla tego co robimy i akceptacja samego siebie tu i teraz to klucze do pozytywnych zmian.

7.Tylko w tereziniejszosci mozna cos zdzialac.

Powtarzaj je czeto,az sie stana czescia twoich mysli,moze to cos pomoze,ale zawsze warto sprobowac,przeciez nic nie stracisz!!!!

Ja powtarzalem je kilka lat temu,a nadal siedza mi w glowie :)

To by bylo na tyle.

Pozdrawiam Amiscus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×