Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanko:)


patibell

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:) Mam pytanie byłam u neurologa bo mam takie uczucie niestabilności , chwiejności podczas chodzenia. Wszystko podczas badania było ok tylko miałam wygórowane odruchy 4-kończynowe. Neurolog stwierdziła że być może taka moja natura (nerwowa). Dostałam skierowanie na rezonans.Troszkę się wystraszyłam tych wygórowanych odruchów. Czy ktoś z was też tak miał i wszystko było ok? Co to są w ogóle te wygórowane odruchy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka jej chciała bym też aby neurolog dał mi skierowanie na rezonas lub tomograf ale nie chciał bo niby odruchy są prawidłowe :( wizytę mam 25 czerwca czy jakoś tak i po opowiadam jej o moich dziwnych bólach głowy,może wtedy się nademną zlituje.. :( ach nie masz się czym martwić,być może to tylko ze stresu był taki silniejszy odruch,trzymam kciuki i daj znać co wyszło :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mi sie wydaje, ze raczej to nie mozliwe. Bo pewnie by bylo coraz gorzej, albo bez przerwy przynajmniej. A skoro mamy tak, ze np. bylo cos kiedys, potem przeszlo i teraz znowu, to guz wydaje mi się mało prawdopodobny. Poza tym, chyba przy takich guzach powinny byc jeszcze dodatkowe objawy (z racji ucisku na rozne miejsca w mozgu) - typu: zaburzenia widzenia - ale takie, ze sie nie widzi polowy pola widzenia itd. (nie, męty czy snieg optyczny), albo zaburzenia mowy.

Ja to sie boje isc na rezonans czy tomografie najbardziej dlatego, bo mogliby cos jednak wykryc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×