Skocz do zawartości
Nerwica.com

wieczne zmęczenie


napoleon

Rekomendowane odpowiedzi

jak sobie z nim radzić? poradźcie coś bo nie mam siły... biorę escitil 20 mg i sulpiryd 100 mg...

może to moja wina? może gdybym więcej się ruszał albo inaczej myślał byłoby wszystko ok?

boję się że zwariuję, gdy długo siedzę w domu. wtedy sam sobie zakazuje robić różnych rzeczy bo boję się że popełnie jakiś błąd, dlatego że zdaję sobie sprawę, że nie mam normalnego życia i nie funkcjonuje tak jak inni ludzie...

zdaję sobie sprawę że moje myślenie może być chore ale nie pamiętam już jak jest normalnie... mam nie analizować i zaakceptować swoją sytuację? mie wiem czego się trzymać. chciałbym nie mieć lęków i robić to co chcę... chciałbym przede wszystkim mieć zdrowe podejście do życia. ale tak jak mówiłem, nie wiem jakie myślenie jest prawidłowe a jakie nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz rację ale oceniam mój stan nerwicowy jako coś nienormalnego i zdaję sobie sprawę ze swojego zniekształconego podejścia do życia. wiecznie analizuje i poszukuje wyjścia z tego zaburzonego postrzegania rzeczywistości...

ech... może moje podejście do mojego zaburzenia jest zaburzone... hehe

ciężkie jest życie neurotyka... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u was to zmeczenie jest takie calodniowe?

Ja generalnie tez jestem wiecznie zmeczona, ale tak zauwazylam, ze najgorzej jest rano, a najlepiej wieczorem (nawet jak np. pracuje caly dzien i powinno byc wrecz odwrotnie). Rano nie jestem w stanie robic kompletnie nic, wstaje bardziej zmeczona niż się kladę. Ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×