Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, jak się kanapki skończą , to pandy będą musiały się ze mną tymi badylami podzielić :P siostra już wyrzuci tą fajkę i zrobi jakiś obiad , bo przez 5 dni nic nie zjadłem :P

Aranjani, hej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, jak się kanapki skończą , to pandy będą musiały się ze mną tymi badylami podzielić :P siostra już wyrzuci tą fajkę i zrobi jakiś obiad , bo przez 5 dni nic nie zjadłem :P

Aranjani, hej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, biedne pandy, nie zgadzam się, lew ma stejki odstąpić :P jak brat może ciągle z fajką łazić to ja też :P jakoś brat ma za dużo energi na kogoś kto 5 dni nie jadł, brat przyzna, że mi czekoladki z pokoju podjadał, bo nikną w zastraszającym tempie :P

Aranjani, a u mnie też nic. Muszę sobie coś dobrego zrobić do jedzenia by przerwać tę rutynę :D Jak tam pizza? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, biedne pandy, nie zgadzam się, lew ma stejki odstąpić :P jak brat może ciągle z fajką łazić to ja też :P jakoś brat ma za dużo energi na kogoś kto 5 dni nie jadł, brat przyzna, że mi czekoladki z pokoju podjadał, bo nikną w zastraszającym tempie :P

Aranjani, a u mnie też nic. Muszę sobie coś dobrego zrobić do jedzenia by przerwać tę rutynę :D Jak tam pizza? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Koniecznie!!! jedzenie jest super :yeah:

a ja pizze to będę dopiero robić tak żeby wyciągnąc z piekarnika jak mój wróci...czyli gdzies dopiero na 19... ech... ;)

 

-- 04 mar 2013, 16:48 --

 

Saiga, czesc Prezes :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Koniecznie!!! jedzenie jest super :yeah:

a ja pizze to będę dopiero robić tak żeby wyciągnąc z piekarnika jak mój wróci...czyli gdzies dopiero na 19... ech... ;)

 

-- 04 mar 2013, 16:48 --

 

Saiga, czesc Prezes :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, no własnie pisałam że w sumie nic :mrgreen: slońce świeci pięknie ale piźdźi znowu jak cholera ;)

a u Ciebie?

 

-- 04 mar 2013, 16:53 --

 

Snejana, :D a jakiego ? :mrgreen:

 

 

beladin, kogoż to moje oczy widzą !! :shock: witaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, no własnie pisałam że w sumie nic :mrgreen: slońce świeci pięknie ale piźdźi znowu jak cholera ;)

a u Ciebie?

 

-- 04 mar 2013, 16:53 --

 

Snejana, :D a jakiego ? :mrgreen:

 

 

beladin, kogoż to moje oczy widzą !! :shock: witaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×