Skocz do zawartości
Nerwica.com

szefie weź się w garść!!


bibi

Rekomendowane odpowiedzi

pisze tu ten temat bo nie podoba mi się postępowanie szefa.

Protestuję! Przede wszystkim protestuję przeciwko takiemu postępowaniu z moją osobą. Szef ocenia mnie poprzez pryzmat mojego postu w który napisałam miesiąc temu (10 stycznia) o treści

zauważyłam że jestem uzależniona od tego forum. no cóż...jest wciągające. jednakże zamiast pomagać, rozmawiać , to zaczynam reagować agresywnie na ludzi którzy mają inne zdanie....CZY JA WSZYSTKIE ROZUMY POZJADAŁAM???? bardziej mi zalezy na ilości postów jak na własciwym wykorzystaniu tego forum...... twierdzi że ja do tej pory tak postepuje, Napisał mi

Bibi, rozumiem, że ilość postów ma dla Ciebie znaczenie...

wszem i wobec twierdze że jestem wściekła. bo.....już dawno tak nie jest!! i czuję się się upokorzona!

nawet 15 lutego napisałam w temacie "rangi"

-kto najbardziej komu pomógł.....bo to jest dla mnie teraz najważniejsze, że ja pomagam komuś, a ktos pomaga mi.
i to chyba o czymś świadczy -prawda?

poza tym naprawdę staram się żeby moje posty były wartosciowe.

Czuję się źle traktowana, mam Ci Schadow za złe, że mna pomiatasz. A poza tym czy napisany przez Paulę post

wysłany dziś o 14:30 o temacie "nerwica kobiety żyć mi sie nie chce"

jest w porządku?(sorki Paula to dla idei)

albo przez Arielkę o godzinie 15.58 w temacie "nerwica czy agresja"???( sorki Arielka)

przecież byłes na forum. Mój post skasowałes w ciagu 5 minut.

Nie rozumiem twojego postępowania.

Dlaczego Ty sie mnie czepiasz co? Co się z toba dzieje??

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

pisze tu ten temat bo nie podoba mi się postępowanie szefa.

Protestuję! Przede wszystkim protestuję przeciwko takiemu postępowaniu z moją osobą. Szef ocenia mnie poprzez pryzmat mojego postu w który napisałam miesiąc temu (10 stycznia) o treści

zauważyłam że jestem uzależniona od tego forum. no cóż...jest wciągające. jednakże zamiast pomagać, rozmawiać , to zaczynam reagować agresywnie na ludzi którzy mają inne zdanie....CZY JA WSZYSTKIE ROZUMY POZJADAŁAM???? bardziej mi zalezy na ilości postów jak na własciwym wykorzystaniu tego forum...... twierdzi że ja do tej pory tak postepuje,

 

Skoro tak napisałaś + potwierdzasz to postami w stylu "8) :twisted: " dlaczego mam tak nie sądzić ?

Czytając Twoje posty, nie zakładam, że mają one ważność jednego miesiąca.

 

 

 

Napisał mi
Bibi, rozumiem, że ilość postów ma dla Ciebie znaczenie...

wszem i wobec twierdze że jestem wściekła. bo.....już dawno tak nie jest!! i czuję się się upokorzona!

Przepraszam, jeżeli Cię upokorzyłem, jednak ja tylko odniosłem się do tego co napisałaś.

 

nawet 15 lutego napisałam w temacie "rangi"

-kto najbardziej komu pomógł.....bo to jest dla mnie teraz najważniejsze, że ja pomagam komuś, a ktos pomaga mi.
i to chyba o czymś świadczy -prawda?

poza tym naprawdę staram się żeby moje posty były wartosciowe.

To trochę mi przypomina coś w stylu 'postanowienie noworoczne', dzisiaj jestem taka, a jutro będę taka...

Diametralna zmiana w ciągu jednego miesiąca ?

Czuję się źle traktowana, mam Ci Schadow za złe, że mna pomiatasz.

Przepraszam, jeżeli tak to odbierasz, skasowałem dziś Twój post o treści dwóch emotikonek, i napisałem Ci pw odnośnie mojej decyzji, uzasadnionej.

PS. Shadow pisze się przez 'h'.

A poza tym czy napisany przez Paulę post

(...)

albo przez Arielkę o godzinie 15.58 w temacie "nerwica czy agresja"???( sorki Arielka)

(...)

Ale po co piszesz teraz o innych ?

Dlaczego Ty sie mnie czepiasz co? Co się z toba dzieje??

Nikogo się nie czepiam, ja tylko chcę, żeby na forum był porządek.

 

Pozdrawiam Serdecznie,

admin

 

ja mam inny problem do mnei sie czepił że robie błedy i dodaje mi coraz to nowe opisy w statusie!

STOP

 

Dodałem Ci rangę taką, na jaką zasługujesz. 3/4 postów jakie napisałeś (ich średnia to jakieś 50/dzień) to posty totalnie bez sensu (nie tylko moim zdaniem) doszedłem więc do wniosku, że taka ranga będzie dla Ciebie w sam raz (jak się okazało nie tylko wg. mnie...).

'coraz to nowe opisy...' - ranga taka była od samego początku, nie zmieniałem jej ani razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja coś jeszcze powiem.

Otóż chodzi mi o sprawe z moderatorami.

Kiedy można sie spodziewac nowych pomocników??

Nas trzech to chyba za mało, zwłąszcza, że coraz więcej postów i osób przybywa.

Druga sprawa, może troche bardziej osobista.

Dlaczego sie do mnie nie odzywasz??

Daje Ci niejednokrotnie do zrozumienia, że brakuje mi rozmowy z Toba.

Wybacz, że napisałem to tutaj ale nie reagowałeś.[/i]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest dla mnie twoje tłumaczenie .

To w takim razie jeden błąd (na którym mnie złapałeś bezpośrenio przed zmianą posta ) ma zaważyc na twojej opinii o mnie?(jakakolwiek by ona nie była)?

Czytając Twoje posty, nie zakładam, że mają one ważność jednego miesiąca.

Czyli ty zakładasz że posty wogóle mają jakąs ważnośc? inni moga się zmienic po jednym dniu...a ja mam wyrok dożywotni :? nie mogę zmienic ani zdania? przejść metamorfozy?

 

dlaczego właśnie do mojego zdania się tak odnosisz?

Piszesz, że skasowałeś mój post o treści 2 emotikonek--(pośpieszyłes się , chciałam go zmienic-)-ale to nie tylko ten post skasowałeś. Wczesniej jeszcze 2 inne posty mi skasowałes i wcale mnie nawet nie poinfomowałeś o tym.

 

Mówisz że na forum powinien byc porządek. zgadam się z toba całkowicie. ale dlaczego widzisz moje błędy?? a innych nie?

 

Przyjmuje przeprosiny. Ja chcę tylko zrozumiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drań: na wszystkie Twoje pytania odpowiedziałem w subforum AdminModForum.

 

o w takim razie jeden błąd (na którym mnie złapałeś bezpośrenio przed zmianą posta ) ma zaważyc na twojej opinii o mnie?(jakakolwiek by ona nie była)?

A kto Ci powiedział, że tak właśnie jest ?

Nie oceniam Cię po jednym czy dwóch postach.

 

Czyli ty zakładasz że posty wogóle mają jakąs ważnośc?

O matko Boska, Bibi, nie przekręcaj tego co piszę.

W jednym poście (ze stycznia) napisałaś jedno, teraz się tłumaczysz, że to było dawno i nieprawda, ja napisałem, że nie zakładam, że Twoje posty mają ważność jednego miesiąca » metafora taka « a Ty mnie pytasz czy zakładam, że posty mają w ogóle jakąś ważność.

 

Piszesz, że skasowałeś mój post o treści 2 emotikonek--(pośpieszyłes się , chciałam go zmienic-)

No sorry, ale skoro wysłałaś post, to nie jestem jasnowidzem, żebym wiedział, że za chwilke chcesz go zmienić, daj spokój proszę.

 

ale to nie tylko ten post skasowałeś. Wczesniej jeszcze 2 inne posty mi skasowałes i wcale mnie nawet nie poinfomowałeś o tym.

Uprawnienia administracyjne mają dwie osoby + jeden moderator, to nie musiałem być ja, więc nie osądzaj mnie.

Ja zawsze powiadamiam użytkowników o ew. skasowaniu postów.

 

ale dlaczego widzisz moje błędy??

Bo mam oczy i potrafię patrzeć.

 

Nie mam dziś weny do pisania..ale chce zaznaczyć,ze moje posty też są kasowane. Nie wiem,czym kieruje się osoba przy wybieraniu "zbytecznych tematów" ale fakt,że jakos mało to sprawiedliwe. Tyle w temacie.

A jesteś pewna, że były one zgodne z regulaminem ?

Nie przypominam sobie, żebym skasował Twój temat, a napewno jeżeli bym tak zrobił - wiedziała byś o tym.

Możesz (na pw) napisać mi o czym był temat i kiedy został napisany? Postaram się coś z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bibi, popieram pomysł DarkAngela. Wpadłaś chyba w jakieś błędne koło z postowaniem, potrafisz pojawić się nawet w topikach w których nie masz nic do powiedzenia i piszesz właśnie o tym, że nie masz nic do powiedzenia (np ostatnio topik o seksie). Nie obraź się, bo przecież wszyscy (a także Shadow) bardzo Cie lubimy i niech Ci przez myśl nie przejdzie że chcemy dla Ciebie źle, poprostu zrób sobie urlop żeby odświerzyć umysł. Napisałaś 1000 postów, na pewno Cie przez dłuuuugi czas nikt nie przegoni ;) Zobaczysz że bedzie Ci lepiej, pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×