Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja za granica.


trOnk12

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze,

 

Dzieki wam duzo jestem w stanie przyjac do siebie . Dzieki zakladaniu tematow na forum i waszym rada jest mi latwiej.

 

Moim kolejnym problem jest jak zaakceptowac zycie w Holandii , mimo faktu ze moja kobieta jest w Polsce. Jestem zmuszony byc w Holandii conajmniej 2,5 roku. Z powodu studiow. Przez ten czas bede co miesiac/ 3 tyg. w Polsce minimalnei na 9 dni. Jak pogodzic sie tym faktem. DO tej pory , tak naprawde nie wiem od ktorego momentu czuje sie tutaj bardzo zle. Dalbym wszystko by moc byc w Polsce wydaje mi sie tam wszystko lepsze. Prosze o jakie kolwiek rady . Naprawde mam tego powoli dosc. Wstaje z mysla o spaniu. Nie mam ochoty wstawac i zyc . POprostu jestem zmeczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem co czujesz mój chłopak parę miesięcy temu wyjechał za granicę do pracy. Czekam na jego przyjazd w święta wielkanocne, niestety tylko na 3 dni, potem zobaczę go dopiero w czerwcu.

 

Jest ci bardzo ciężko ale nie poddawaj się, utrzymuj kontakt z bliskimi z Polski. Mamy w końcu skype i telefony. Przypomnij sobie dlaczego jesteś w Holandii, bo podejrzewam że skoro tam trafiłeś to zależało Ci na tym. Potraktuj to jak życiową szansę, skup się na nauce. Może ona pozwoli Ci wytrzymać tą rozłąkę.

 

Nie wiem czy moje słowa Ci pomogą, ale to przyszło mi na myśl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×