Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć Wszystkim


gordon_freeman

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobrze trafiłem rejestrując się na tym forum, jednak szukam różnych dróg pomocy. Cierpię na depresję i nerwicę (przynajmniej takie mam objawy). Brak chęci do życia, lęk przed ludźmi i przed wychodzeniem z domu, kompletna niemoc, zaburzenia żołądkowe, drgawki itd. Jakiś czas temu moje objawy się nasiliły i postanowiłem udać się do psychiatry. Niestety ten nie powiedział mi jaka jest diagnoza, w zasadzie nic nie powiedział tylko przepisał leki. Po kilku dniach brania lekarstw stwierdziłem, że skutki uboczne są jeszcze gorsze niż sama choroba, więc szukam innej drogi pomocy; uznałem, że "chemioterapia" nie wchodzi w grę. Codziennie ta sama śpiewka, że jutro będzie lepiej, że wezmę się w garść itd itp ale rano jak się budzę znów wszystko jest tak samo. Słyszałem o ludziach, którzy sami poradzili sobie z depresją i nerwicą, bez udziału wyniszczających środków farmakologicznych, jednak sam nie wiem czy mam wystarczająco dużo silnej woli żeby samemu sobie poradzić. Jakiekolwiek rady będą dla mnie bardzo cenne! Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zraziłem do lekarzy po wizycie u psychiatry. Przepisał mi lekką ręką leki, po których się budziłem w nocy z takim lękiem jakbym miał zaraz umrzeć + potworna arytmia, serce przestawało mi bić nawet na parę sekund, miałem wrażenie jakby mózg mi sie gotował i jakieś tam pomniejsze skutki o których wolałbym zapomnieć. Psycholog to tylko rozmowa rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×