Skocz do zawartości
Nerwica.com

zoofil


luki1501

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy tutaj. Mój problem polega na tym, że uważam, że napewno dopuściłem sie sodomii (zeofilii). Ze 2 lata wstecz mialem psa i siedziałem sobie w kuchni w gatkach tylko i on jakoś przechodzil mi koło nóg i od tamtego czasu uważam, ze wtedy dopuściłem sie na nim gwałtu. Strasznie mnie to dręczy. wtedy sie martwiłem i wyznałem to paru zaufanym osobom, ale było mi tak wstyd to powiedzieć, ze opowidałem, ze nie jestem pewny czy to zrobiłem czy nie. Po jakimś czasie i do dziś jestem jednak pewny, że to zrobiłem. Znajom i teraz już mi nie wierzą i przypisują to zdarzenie ( było więcej, ale jakoś to mam najbardziej w głowie) mojej chorobie. Ja znów boję się, ze ich skłamałem i teraz Bóg mi nigdy nie wybaczy. Męczy mnie to strasznie... Czy jestem psycholem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj można liczyć na porządną opinię czy zawsze tak sobie z ludzi jaja robicie?

 

Jeśli chodzi o to klamstwo to po prostu zeby sie usprawiedliwić powiedziałem, że może tylko mi sie wydawało, ze tak było, a teraz mam pewność, że to prawda.

 

niechce robić takich rzeczy, mam dziewczynę i bardzo ją kocham. Boje sie, ze gdy bede zapominał powoli o tym to pojawią się nowe takie sytuacje ;( :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki1501, nie myśl o tym, zapomnij o tamtej sytuacji i nie twórz w głowie nowych scenariuszy ,że coś takiego ponownie przydarzyć się może..

Zainteresuj się dziewczyną bardziej to wtedy takie myśli nawet nie będą miały kiedy się pojawiać.. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×