Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przegrywam życie


Diego88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może zaczne od tego że mam 17 lat mieszkam na wsi i nie mam dziewczyny. 3 najważniejsze rzeczy o jakie pytają się ludzie. Po za tym jestem nolifem od dłuższego czasu no i samotność mnie zabija. Chyba najgorszy okres w życiu juz przeszedłem sam ale wydaje mi się że wraca i już drugi raz tego nie wytrzymam. Może przedstawie moją sytuacje w tej chwili, bardzo ale to bardzo boje się że ktoś kto przeczyta ten post może mnie zidentyfikować rozpozna mnie po prostu. dobra, chodze ciągle do liceum radze sobie kiepsko przez swoje lenistwo.

Problem nr 1 to brak jakiekolwiek więzi z moją klasą. Doszłem do niej pod koniec roku i jakoś się nie zaprzyjaźniłem. Po prostu nie gadam z nimi a oni ze mną. Czuje się w szkole mega samotny tak samą zresztą jak w domu z tą różnicą że w domu czuje się bezpiecznie i swobodnie a w jak jestem w szkole to jest nieciekawie. Tzn czue się niepewnie ręce mi się strasznie pocą (mój największy kompleks jestem chory nic z tym nie moge zrobić normalnie cale łapy mokre) Tak pot to mój 2 problem z tym nic nie zrobie. gdy gadam ze starymi znajomymi lub osobami które znam od wielulat i mnie jeszcze lubią jestem wesoły i często żartuje niestety jak jestem w klasie to normalnie przez cały dzień słowem się nie odezwe zawsze na uboczu. Jest jeszcze jeden też duży problem który pojawił się ostatnio. Niestety zakochałem się, zawsze uważałem ten stan za coś głupiego a okazało się że to spotkało ostatnio mnie po raz pierwszy zresztą. Dziewczyna chodzi do innej szkoły mamy wspólnych znajomych tygodniowo spędzamy ze sobą jakoś 1-1,5 h . Zamierzam jej powiedzieć w przyszłym tygodniu co do niej czuje ale tak bardzo boję się odrącenia że nie wiem czy to zrobie. Nie jestem jakoś ładny raczej należe do tych słabszych średniaków ona z obiektywnego punktu też nie jest miss ale jak ja widze oczu nie moge oderwać. Tak więc prosze o rade: jak nie być odlutkiem w klasie i jak chociaż spróbowac powiedzieć o moim uczuciu. Nie chce już nie sie o 1 w nocy opisywać całę moje przegrane życie dlatego napisałem tylko te 3 problemy z setki innych.

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

 

Na Twoje "problemy " jest pare rad.

 

Przstan nad Soba sie uzalac,masz moc i sile o ktorej Ci sie nie snilo. Masz dopiero 17 lat,mozesz wszystko ,DOSLOWNIE WSZYSTKO!!

 

Zacznij czytac biografie ,ogladac cos co CIe zmotywuje do dzialania .

 

Jezeli uznasz to za glupie to daruj Sobie czytanie.

 

Wez sie za jakis sport. Tylko nie mow ze sie do tego nie nadajesz!

 

Sport najlepiej wzmacnia psychike,rob to co lubisz.

 

Z ta dziewczyna to nie traktuj tego jak byc albo nie byc ,jeszcze poznasz piekniejsza .

 

Badz pewny siebie .

 

Kiedy bylem w Twoim wieku tez bylem no life ,tylko ze jak mialem chec cos z tym zrobic.

 

Inni pili piwko chodzili na imprezy,mnie to nie jaralo-w tedy zaczalem biegac ,dla sportu dla walki ze swoimi slabosciami

Zaczalem odwiedzac ksiegarnie. Wypozyczalem wszystko co pomagalo mi wzmocnic moj charakter jednoczesnie wydobyc z niego jak najlepsze rzeczy .

 

Powiesilem na scianie swoje cele. Kobiete,dom,Honde CRX

 

Najpiekniejsze jest w tym wszystkim to ze wszystko sie spelnilo.

 

Nie wiem jak to wytlumaczyc. Musisz postawic cele,myslec o nich kazdego wieczora przez zasnieciem i byc pewnym ze sie juz spelnily.

 

Jeszcze raz Ci powiem: mozesz wszystko ,nie zastanawiaj sie nad tym jak wielka mam racje tylko wez sie do dzialania. Zeby nie bylo tak ze stuknie Ci 30 lat i dopiero sie obudzisz. Choc i w tedy nie bedzie za pozno.

 

PZDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diego88, na pocenie sie rąk kup w aptece Antidral i stosuj sie tak jak napisane w ulotce. Na pewno troszke pomoze. W klasie spróbuj najpierw podejsc do dwoch kolegow, pogadac o zainteresowaniach, fejsie, muzyce itd. Tym po prosto o czym mlodziez gada, mieszkasz na wsi, to jest jeden wielki PLUS na 99% raczej Cie nie odrzuca:) Pewnie oni tez sie nie odzywaja, bo po prostu Ciebie nie znaja.

Natomiast co do dziewczyny, nie musisz jej tego mowic, np sciagnij z netu wiersz ladny nt milosci przepisz i jej daj, jak madra to zrozumie jak nie to wtedy mozesz powiedziec, naprowadzic, takie sa moje uczucia do Ciebie....czy zostalibysmy para?

Trzymam kciuki, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiesilem na scianie swoje cele. Kobiete,dom,Honde CRX

I to wszystko?

 

jak mialem 16-17 lat takie mialem .

 

-- 24 lis 2012, 21:10 --

 

Diego88, na pocenie sie rąk kup w aptece Antidral i stosuj sie tak jak napisane w ulotce. Na pewno troszke pomoze. W klasie spróbuj najpierw podejsc do dwoch kolegow, pogadac o zainteresowaniach, fejsie, muzyce itd. Tym po prosto o czym mlodziez gada, mieszkasz na wsi, to jest jeden wielki PLUS na 99% raczej Cie nie odrzuca:) Pewnie oni tez sie nie odzywaja, bo po prostu Ciebie nie znaja.

Natomiast co do dziewczyny, nie musisz jej tego mowic, np sciagnij z netu wiersz ladny nt milosci przepisz i jej daj, jak madra to zrozumie jak nie to wtedy mozesz powiedziec, naprowadzic, takie sa moje uczucia do Ciebie....czy zostalibysmy para?

Trzymam kciuki, pozdrawiam

 

 

no i tu jest pies pogrzebany... widze ze nabijasz chyba ajkies pkt za "zlote rady" masc na pocenie,gadanie o facebooku ,spróbuj,zainteresowania,nie odrzucą,wiersz?!:o

 

skad te rady ,moze od razu niech kupi Sobie Diegoo88 ladne ubranie,masc na lapki,sygnet ,gablote i wylansuje sie na super typka ktory pisze wiersze na face . wiem ze to byla przenosnia ale myslisz ze chlopak ktory ma problem z samym Soba bedzie potrafil byc pewnym siebie do tego czytac wiersze "tej jedynej"

 

Prosze Cie. wybacz ale rady jak z tepego serialu MTV "zrob to i tamto i bedzie super" przyprawiaja o placz

 

Bez urazy kazdy ma prawo miec swoje zdanie i je wyrazic tak jak ja piszac odpowiedz na Twojego posta.

 

Z calym szacunkiem wiem ze nie mam racji wiec nie musisz odpowiadac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×