Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pismo z sądu o stawienie się do szpitala na badania


Gość Monar

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Co jeśli moja matka się nie stawiła ? Było napisane, że pod rygorem doprowadzenia przez Policję, ale jak na razie Policji nie widac. Czy to będzie jakieś dalsze postępowanie? Czy poniesiemy jakieś koszty w związku z nieodpowiedzialnością mojej matki?! Mój tata robi mi wyrzuty, że teraz się nie wypłacimy za nią... A mi się wydawało, że wszystko jest bezpłatnie. Czy ktoś się orientuje... ? Pewnie nie, ale nie szkodzi spytac...

 

-- 10 paź 2012, 18:00 --

 

Moja matka jest alkoholiczką i pismo z sądu to konsekwencja wniosku o przymusowe leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pismo z sądu czy z urzędu jakiegokolwiek podlega takim samym przepisom jak inne pisma i wezwania .JEŚLI matka nie jest tłumaczem ,przysięglym albo swiadkiem to nic jej nie grozi .Doprowadzenie jest skutkiem niewykonania polecenia sądu .Matka uznana za osobę o ograniczonej zdolności kierowania swoim postępowaniem jest w tym wypadku bezkarna a wy jako rodzina nie odpowiadacie za nią więc tu żadnych skutków finansowych to nie rodzi .Co innego gdy sprawa dotyczy nieletniego wówczas może być tak że sąd zobowiązuje rodziców do doprowadzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×