Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pierwszy milion


Gość krul

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wpadłem na taki pomysł, by zdobyć pierwszy milion i podzielić się nim z 'forumem'. 8)

 

Dałem to do zabaw, po oczywiście choć traktuję to poważnie, jest to jedynie forma jako takiej 'pomocy' no i zabawy.

 

O co chodzi? Na swoim blogu zamieściłem 3 reklamy. Za każde kliknięcie w jedną dostaję 20 centów. Obecnie mam jakieś 4€ na koncie, a więc do miliona brakuje bagatela 999 tysięcy no 988zł (ale drobniaków nie liczymy). :P

 

Strona jest w podpisie, lub jak kto woli - www.panzboczeniec.blogspot.com / reklamy - jedna jest pod tytułem, druga pod archiwum, trzecia pod najnowszym postem.

 

I uprzedzam pytania - nie, nie chcę na Was zarobić, bo forum nie traktuję materialistycznie. Uciekam tu od codzienności, jak każdy z Was. Jak powiedziałem wyżej, jest to tylko i wyłącznie zabawa, więc jak ktoś nie chce brać w tym udziału, to po prostu ignor i żyjemy dalej. :)

 

Dla pewności - klikać można w nie raz dziennie, inaczej nie nalicza, więc najlepiej byłoby, jeśli każdy, kto kliknie napisał o tym na forum. I tak co dzień, dla upamiętnienia. Dlaczego tak? Widziałem kiedyś na innym forum podobny schemat z klikaniem w pajacyka i wyglądało to miło. :)

 

A więc czas start! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×