Skocz do zawartości
Nerwica.com

odżywki dla sprtowców a psychika


Mafju88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym poruszyć mysle wazna kwestie odżywek dla sportowcow. Otoz ja bralem przez 2 miesiace kreatyne i MASS XX (zwykle weglowodany) i nerwicy dostalem wlasnie po tych specyfikach. Wogole bylem bardziej aktywny wtedy... nadpobudliwy, i czulem ze pogorszylo mi sie myslenie wiec moja uwaga jest taka... Przestrzegac sie tego swinstwa bo to do niczego dobrego nie prowadzi i niech nikt nie mowi ze eksperci to przebadali i to jest bezpieczne... bo jak widac nie jest a pozatym znam wiele osob co im odwala PO ODŻYWKACH I NIE BIORA STERYDOW!! Wniosek prosty mi sie wydaje... sorki ze tak o tym pisze bo to ni z gruszki ni z pietruszki ale teraz tak mnie wzielo.. mam nadzieje ze jeszcze nie glupieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Nie sądze rzeby odżywka czy kreatyna, była przyczyną nerwicy. Choć pewnie w jakimś stopniu może na coś tam wpłynąć. A co do kumpli którym odwala po odrzywkach :D:D:D . Nie wiem co to za kumple, ale znam troche tą ..."subkulture" pakerów :smile: (atrybut każdego szanującego sie podwórka :smile: ). Moge sie założyć, że i bez odżywek nieżle sobie radzą. Mój kumpel po 2 tyg. siłowni jest najsilniejszy(nie musze dodawać jak sie czuje bez )i rzadne odżywki nie mają tu nic do rzeczy. Jest tylko on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×