Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie mogę wytrzymać w swojej głowie...


Gość Keji

Rekomendowane odpowiedzi

Depresja wróciła.

To potworne uczucie, że dłużej nie wytrzymam ze sobą, każda sekunda ciągnie się jak godzina, te uczucia tak bolą, że pragnienie ucieczki jest nie do stłumienia. Potrzebuję ulgi, tak dłużej być nie może. Jezu, co ja mam robić :cry: I jestem z tym totalnie samotna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tez czeka przeprawa z robotą i w tym stanie cieżko to widze. ale stało sie jak sie stało i nie mam za bardzo wyjścia

 

-- 16 wrz 2012, 16:12 --

 

Hmm ... a może trepanacja czaszki, co by uwolnić się ze swojej głowy ? :D

 

gdyby to było takie proste to z checia bym sie temu poddała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keji, witaj :smile: Przeczytalam kilka wpisow z bloga. Jedyne co Ci moge podpowiedziec: ze jezeli chodzisz do szkoly, na studia, mozesz sztarac sie o nauczanie indywidualne, ale wtedy trzeba miec zaswiadczenie od lekarza np. psychiatry. Nauczyciele przychodza do domu. Nie wiem, czy by Ci to pomoglo, ale byc moze dało czas Twojej psychice na odciazenie, chociazby z tego powodu, ze jestes pod ciaglym wplywem stresu w szkole. Ponadto koniecznie wizyta u psychologa i terapia na poczatek. Wydaje mi sie, ze jestes silna dziewczyna, zdajesz sobie sprawe z problemu to juz 1/2 kroku naprzod :) Trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sekunda jak godzina? Nie przesadzasz? Czy czegoś wiele masz na głowie?

Pisz jak bolą uczucia. Rozwalają, rozdzierają gdyż nie poskładałaś czegoś w sobie?

Uciekać pragniesz a nie wiesz jak? Jak będzie właściwie po co to na pewno możesz uciec od tego.

Porozmawiaj o tym a samotna nie będziesz, pewnie już nie jesteś tylko nie zdajesz sobie sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×