Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lekowa moja historia !!!


Mazevil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam na imie Daniel i mam 22 lata, teraz opisze moja przygode a raczej koszmar z nerwica lekowa.

 

Moja nerwica zapewne ma podloze juz jak mialem 16-18 lat gdyz znalazlem sie w zlym miejscu i zlym czasie i wmieszalem sie w nieprzyjemna sprawe gdzie przez 3 lata ponad bylem zastraszany szykanowany itd zylem w ciaglym strachu i stresie w szkole i w moim miescie ale jakos zylem i dawalem sobie z tym rade chociaz jestem bojazliwy i zawsze od malego bylem typem panikarza.

 

Moje terazniejsze problemy zaczely sie przed latem 2009 roku, siedzialem duzo po nocach przed komuterem grajac z stresujaca gre itd i poilem sie Energy Drinkami typu Redbull itd i po pewnym czasie dostalem napady goroca i zawroty glowy gdy kladlem sie spac o 5 lub 6 rano, pewnego dnia na miescie zapalilem papierosa i dostalem kolatania serca odlatywalem slabo mi sie robilo jak nigdy i dostalem ataku paniki i zaczely sie leki, non stop ladowalem w spzitalu gdzie mowiono ze to nerwica i ze jestem strasznie znerwicowany, dostawalem relanium w tylek i ktoregos razu lekarka zapisala mi Xanax lub Afobam juz nie pamietam ale sklad jest ten sam i bralem go tydzien i nerwica przeszla a ja glupi dalej siedzialem w wakacje przed komputerem po nocach dzien w dzien i znowu nabawilem sie nerwicy i poszedlem do lekarza psychiatry i przepisal mi alvente ale zle sie po niej czulem i odstawilem i nerwica ustala potem wrocila ale co najwazniejsze dla mnie to to ze po kilku miesiacach pojawily sie uciski glowy, sztywnienie karku zawroty glowy itd i od tamtej pory mam tak codziennie od samego rana jak tylko wstane i tylko Xanax mi pomaga w tym ze te uciski przechodza na kilka godzin i biore 2 tabletki dziennie tak juz z 4 miesiace, od 5 dni biore seroxat i xanaxem sie wspomagam na te uciski i zawroty i sztywnienie karku bo to jest tak mocne ze nie wiem co sie dzieje, raz bym pod samochod wpadl przez to, mialem robiony rengen kregoslupa radiologiczny i rezonans magnetyczny glowy ale nic nie wykazalo, mowiono mi ze to od nerwicy ale ciezko mi w to uwierzyc.

 

Do tego doszla nerwica przelyku mam problemy z jedzeniem i piciem musze sie skupiac i czesto sie krztusze itd no i kolatania serca, napinanie miesc,i kurcze miesniowe, oraz niemoznosc oddychania, uczucie jak by tchawica sie zawęzala i omdlenia przy tym, mialem robione wyniki farmakologiczne dokladne i tez sa wporzadku.

 

Seroxat ma niby zaczac dzialac po okolo 2 tygodniach wiec biore pomimo ze sie le czuje po nim.

 

 

 

Prosze o porady pomoc i komentarze gdyz mecze sie z tym juz tak ze nie wiem ile wytrzymam..

 

Z gory dziekuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×