Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a przesadna wiara w sny. POMOCY BO ZWARIUJE :(


NerwowaMonika

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę pomóżcie mi zmienić tok myślenia, mam nerwice lękową i dopiero trzeci dzień na citalopramie, zauważyłam tez natretne jakies glupie mysli odnosnie smierci ze nie dozyje 30 lat (mam 29), albo ze w ogole umre niedlugo to jest straszne:( Nerwica w niedziele powalila mnie z nog do tego stopnia ze nie podnosilam sie z lozka, nie jadlam nie mylam sie, az do dzis. Nie mieszkam w Polsce i jestem wlasciwie tu sama, zaopiekowala sie mna sąsiadka, mieszkala u mnie caly tydzien, podawala leki itd Dzis poszla juz do siebie ale poprosila zeby skorzystac z komputera a ja pozniej przejzalam historie przegladania i wpisywala tam znaczenie snu ze snily jej się zęby i aparat na zębach. Oczywiscie jak to zobaczylam to zrobilo mi sie goraco i od razu pomyslalam o sobie ze ten sen dotyczyl sie mnie :((( ja zwariuje!!!! Dziś mam pewnie noc już z głowy.... PROSZE DORADZCIE jak mam sie pozbyc tych mysli bo teraz pewnie bede tak myslec o tym w nieskonczonosc :( Ostatnio dużo razy snila mi sie krew, czemu ja musze byc taka przesadna to mnie rujnuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłas w labirynt własnych niedorzecznych mysli i lęków. Daj spokój, kto by wierzył w sny, to glupota, nie wazne co sie sniło sąsiadce, ani nawet Tobie, to sa zwykłe bzdury! Nie mysl o tym więcej, ani tez ze umrzesz. Nie ściągniesz na siebie smierci samym mysleniem o tym, ze sie to moze zdarzyc. Naprawde wyrzuc to z główy i nie analizuj tego więćej, to sa kompletne bzdury i nie ma sie czym przejmowac. Kazdy kiedys umrze, co nie oznacza ze masz nie dozyc 30.tki. PO co Ci o tym mysleć :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×