Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lek przestał działać po ilu latach może zadziałać na nowo


Efel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , w swojej 12 letniej przygodzie leczenia organicznych zaburzeń lękowych przerobiłem już wszystkie leki jakie są na rynku . Niestety mieszałem leki z alkoholem ( jestem uzależniony od 12 miesięcy nie pije ) . Przez to leki przestawały na mnie działać . Moje pytanie , jeśli nie brałem anafranilu 3 lata to jest szansa że podziała na nowo ? Lub jakiś inny lek na aktywizację chodzę bardzo senny . Może polecicie mi jakiś lek ? W czwartek mam wizytę u psychiatry i chciałbym mu coś zasugerować . Trochę lat leczenia mam za sobą , znam się na lekach nie chcę się leczyć sam ale liczę że wy na swoich doświadczeniach coś mi podpowiecie . I proszę nie hejtujcie mnie za to że mieszałem leki z alkoholem na początku szukałem w nim ukojenia, Mam dopiero 30 lat a na nerwice cierpię od dziecka ponieważ mam organiczne uszkodzenia w mózgu i leki będę musiał brać do końca życia . Szukam pomocy gdziekolwiek ponieważ jestem na rencie a chciałbym iść do pracy ale nawet dwu dniowy wyjazd na pielgrzymkę był dla mnie strasznym wysiłkiem . Brałem już praktycznie wszystko . Powiedzcie mi jak to u was było gdy lek przestawał działać i po ilu latach tolerancja znów wróciła . W czwartek wizyta u lekarza więc proszę o szybkie odpowiedzi , dziękuję i pozdrawiam .

 

Moje obecne leki

 

Amitryptylinium 100 mg na sen

Odpowiednik Lyricy 450 mg dziennie

Propranorol 80 mg

Chlorprotixen 200 mg na sen

 

Te leki mnie nie usypiają bo wcześniej działały dobrze , po prostu coś się znów popsuło :( Amitryptyliny nie chcę zwiększać to nic nie dało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×