Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: DOKSEPINA (Doxepin,Doxepin Pliva)

Wiadomości w tym temacie: 280

Strona 11 z 20  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Następna strona

Czy doksepina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?
Tak 35%  35%  [ 9 ]
Nie 31%  31%  [ 8 ]
Zaszkodziła 35%  35%  [ 9 ]
Liczba głosów : 26
Reklama

Autor

DOKSEPINA (Doxepin,Doxepin Pliva)

Re: Doxepin
Post 10 sty 2011, 10:25 

Od: 17 paź 2005, 09:56
Nerwica wróciła, lęki też. Biorę doxepin od 1 stycznia. fajnie się pływa :) ogólnie czuję się lepiej niż jakbym miała nic nie brać. Również od 1 stycznia rzuciałm palenie. doxepin spowodował że te głody po fajkach się rozpłyneły.
Docelowo mam brać 2-2-2 tabletki ale narazie stanełam na 1-1-1 i nie wiem czy brać dalej, w sensie, że więcej. Ostatnio zauważyłam ze nie mogę spać. Już 4 noc jest tak poprzerywana ze nie mogę uznac że spałam. Nic mi się nie chce, tępo patrzę w telewizor a jak ktoś mnie odrywa od tego zajęcia jestem agresywna. czuje się bardzo dobrze w takim zawieszeniu. przyjemnie mi i bezpiecznie.ale jak ktos mi przeszkadza to jestem bardziej agresywna niż zwykle. Gdzie sama w sobie jestem potulne dziecię --ciche i pod łóżkiem. Z drugiej strony coraz mniej czuję że pływam, Tak jakbym wogóle nic nie brała. organizm chyba się juz do takiej dawki przyzwyczaił. Więc musze isc do psych i sie dowiedzieć co dalej z tym doxepinem...czy brac więcej czy ...coś tam. A utyć ---utyłam musze podkreślic że to piąty lek od psychaitry - ja panicznie boję się brać leki!!! za kazdym razem brałam 1 tabletke...jak sie czułam po niej bardziej źle niż zwykle to nie brałam już więcej. doxepin mnie wyciszył

______
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

DOKSEPINA (Doxepin,Doxepin Pliva)
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Re: Doxepin
Post 02 lut 2011, 12:49 

Od: 31 sty 2011, 17:50
Ja biorę dopiero 5 dzień w dawce 25 mg-25mg-2x25mg i mam po tym straszne stany lękowe. Wystarczy, że zadzwoni telefon, albo ktoś sie do mnie odezwie, a czuję że wszystko w środku podskakuje mi do góry. Nie mogę się skupić i mój wzrok skacze nerwowo z punktu na punkt. Ze snem problem miałem dzisiaj. Budziłem się w nocy kilkakrotnie lecz również szybko zasypiałem. czuje się nieobecny i wystraszony. Mam nadzieję że to tylko okres przyswajania tego leku. Uważam natomiast że na razie pogłębił tylko moje złe samopoczucie. Zapadłem się w siebie i już nic mi się nie chce. Boje się samego siebie i tego że coś sobie zrobię. Jutro pierwsze spotkanie z terapeutą i mam nadzieję na cud:(

Doxepin
Post 23 lut 2011, 12:48 

Od: 05 lis 2010, 16:46
można pytałam o to lekarkę;-)

______
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

DOXEPIN (Doksepina)
Post 08 mar 2011, 13:09 

Od: 27 lut 2011, 10:15
Moje doświadczenia z tym lekiem nie są chyba najlepsze, stosuję go już od listopada, i co prawda, z początku przede wszystkim zwiększył mi apetyt i nabrałem ochoty do większej aktywności, to teraz określiłbym swój stan jako bardzo dziwny; mianowicie biorę 50 mg doksepiny, i coraz bardziej czuję się wyobcowany, nie wiem czy to wina leku czy nie, ale naprawdę mam w tej chwili sporą derealizację, uczucie jakby tracenia świadomości, zdarza mi się zapominać o rzeczach, które przed chwilą miałem sprawdzić, a rozmowy z ludźmi są naprawdę takie, jakbym gadał z nimi zza szyby. Wcześniej takiego czegoś nie miałem. Nie wiem czy ktoś miał podobne doświadczenia? W dodatku w badaniach krwi, dokładnie w biochemii, wyszło mi wysokie AlAt i ASPAT, przekroczone 4-krotnie i 2-krotnie odpowiednio wyniki. Nie wiem czy to przez doksepinę, ale zakładam to jako opcję. Biorę dodatkowo 50 mg kventiaxu na tą derealizację, ale na razie nic nie pomógł. Sam nie wiem, dzisiaj widzę się z lekarzem, zobaczymy co zadecyduje.

DOXEPIN (Doksepina)
Post 25 kwi 2011, 18:40 

Od: 07 cze 2010, 13:56
Ja biorę doxepin od ponad dwóch miesięcy w dawce 100 mg na noc, doraźnie do 25 mg w dzień. Efekt uboczny to: straszne zaparcia...., zgaga, refluks żołądkowo-przełykowy i w małym stopniu niewyraźne widzenie, wysuszenie spojówek oczu, czasem lekki ból głowy.
Na psychikę działa w miarę ok, trochę uspokaja, nastrój trzyma umiarkowany, nie daje "kopa" i nie muli jakoś bardzo, sen ok.
Jak brałam mniejsze dawki to działał na mnie pobudzająco a w nocy miałam lekki sen a zdażało się też że sie budziłam w nocy. Dopiero na 100 mg jest ok.

DOXEPIN (Doksepina)
Post 08 maja 2011, 10:17 

Od: 30 sty 2011, 19:02
czy na kogoś doxepin działa pobudzająco , dostałem go na noc na spokojniejszy sen ale biorę go na dzień bo mnie lekko pobudza,

-- 08 maja 2011, 13:04 --

ktoś? coś?

______
who owns my heart?

DOXEPIN (Doksepina)
Post 31 maja 2011, 07:41 

Od: 18 maja 2011, 16:22
jestem narazie po 3 tabletkach....czuję się super;) przespałam całą noc ;)
zobaczymy co dalej...

-- 02 cze 2011, 08:15 --

Niepokoję się trochę...strasznie puchnę po tej Doksepinie....Napiszcie kochani czy to normalne?

DOXEPIN (Doksepina)
Post 13 cze 2011, 15:04 

Od: 13 cze 2011, 14:41
Ja mam pytanie związku z libido?? Poniewaz mam od dzisiaj (na noc wziasc 25mg??). Niechcialbym zeby to wplynelo na Moje zycie seksualne :/

DOXEPIN (Doksepina)
Post 27 cze 2011, 16:02 

Od: 10 gru 2008, 19:54
zaczęłam brać doxepin (10mg rano i 20mg wieczorem) 5 dni temu - wspomagająco do divascanu przy leczeniu migren, ma mnie podobno wyciszyć. oprócz migren mam zdiagnozowaną nerwicę lękową, więc się specjalnie nie broniłam.
od 5 dni cały czas śpię, cały czas jestem agresywna, kiedy nie śpię kręci mi się w głowie, i mam koszmarne zaparcia - dosłownie, koszmarne - miewałam hemoroidy i zaparcia już wcześniej, ale to co się dzieje teraz przechodzi ludzkie pojęcie, płacz z bólu i godziny spędzone w toalecie.
na razie jestem sceptyczna...

______
Simon's Cat..

DOXEPIN (Doksepina)
Post 28 cze 2011, 13:58 

Od: 13 cze 2011, 14:41
Mi doxepina w ogole nie pomaga ale może dlatego że biore dopiero 2 tygodnie... a od tygodnia biore Anafranil i 1 dnia mialem bombe jak nacpany ;) pozneij wrocilo do poprzedniego stanu... bral ktos te dwa leki jednoczesnie?? Jak tak to czy pomoglo i po jakim czasie ??

DOXEPIN (Doksepina)
Post 30 cze 2011, 09:10 

Od: 18 maja 2011, 16:22
Ja też jestem przez tą DOXEPINĘ strasznie rozdrażniona... mam wybuchy złości i już chyba nie panuję nad emocjami....;/
Miała mnie uspokoić,a jest gorzej chyba niż przed...

DOXEPIN (Doksepina)
Post 22 lip 2011, 19:33 
Witam ja brałem doxepin na depresje z lękiem i napięciem powiem tak poczatki były trudne tydzien przespałem póżniej niewiele lepiej ażpo ok 3 tyg rano wstałem w doskonałym samopoczuciu ,niestety własnie wtedy odezwała sie klinika nerwic z zaproseniem ,tam lek odstawili i zacząl sie zjazd najgorszy koszmar w życiu po wyjsciu rózne leki bez poprawy powrót do doxepinu i tez niewiele lepiej ale zwiekszenie dawki do 200mg szybko postawiło mnie na nogi 3 mies takiej dawki i choroba odeszła na całe 3 lata . Co dziwne zazywajac 1 tabletkę czy 5 lub 10 sennosc po leku wcale sie nie zwieksza za to nastrój i przeciwlękowe działanie jest proporcjonalne do dawki jednak dawki dopiero powyżej 150mg dzalaja leczniczo ,mniejsze tylko dorażnie pomagaja o ile w ogóle pomagają.

DOXEPIN (Doksepina)
Post 30 lip 2011, 16:53 

Od: 19 lip 2011, 16:32
Ja biorę Doxepine na noc od około dwóch tygodni.Na początku mnie uspokajała.Spałam po niej jak nigdy i polepszył mi się apetyt.
Niestety od kilku dni nie działa już tak na mnie.Działa słabiej nasennie.Zmniejszył się apetyt.Noi co najgorsze nie uspokaja mnie jak wcześniej.
Czy to normalne?
Może lekarz powinien zwiększyć dawke?

______
Nikt mi nie obiecał że będzie łatwo.

DOXEPIN (Doksepina)
Post 30 lip 2011, 18:54 
Zależy jaką bierzesz, ale to nie tak ma działać , na poczatku wiadomo uspokojenie i sennosc jest z czasem to mija ,w ogóle to ten lek ma specyficzna ceche że biorac mała dawke czy duża sennośc wcale wieksza nie jest działanie tego leku zależy od dawki to słaby lek i żeby pomógł trzeba brać dawke powyżej 150 mg /d mniejsze dawki cos tam dają ale nie leczą ,odstawisz choroba wróci ,ja brałem przez 2 lata 150mg i prawie w ogóle nie pomagał zwiekszenie do 200mg szybko pomogło i po 3 mies odstawiłem . Zdrowy byłem zupełnie przez 3 lata.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 280 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |