Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to moze byc na tle nerwowym?


paula9415

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od miesiaca strasznie dziwnie sie czuje, czuje pustke w glowie. Od czwartej klasy podstawowki zaczelam miec dolegliwosci tzn. glowa mnie zaczyna bolec, kreci mi sie w glowie, wymiotuje i jestem blada. Nie wiem co to jest, lekarze mowili, ze wyrosne z tego ale to jest juz dlugo, mam teraz 15 lat. Nie wiem czy to nie jest na tle nerwowym czasami. Najczesciej mi sie kreci w glowie gdy robie cwiczenia fizyczne np. cwicze na w-fie. Te dolegliwosci sa co miesiac. Mozna sie od tego uzaleznic? Czuje tak jak by mi sie krecilo w glowie, a tak naprawde nie jest. W domu, gdy jestem bardzo dobrze sie czuje, a gdy wyjde do szkoly, czy jestem na dworzu to wlasnie czuje pustke w glowie i mnie boli; czasami odczuwam lekkie krecenie.

 

Co to moze byc, prosze pomozcie, nie moge juz z tym wytrzymac. Jest jakis sposob, zeby o tym nie myslec? :cry::cry:

 

Jestem bardzo tym przygnebiona i nie chce mi sie cieszyc zyciem :/ :(

 

Jeszcze dodam, ze jestem bardzo wrazliwa dziewczyna...

 

Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

 

 

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w domu (lub w innych miejscach w których czujesz się bezpiecznie) nic Ci nie jest a problemy pojawiają się w stresowych sytuacjach - może to wskazywać na stany lękowe, które wywołują u Ciebie objawy somatyczne. Tak jak ewaryst7 napisała - przede wszystkim powinnaś udać się do lekarza internisty, który przeprowadzi podstawowy wywiad i ewentualnie skieruje Cię do specjalisty lub sam zastosuje pewne zalecenia.

Najgorsze co możesz teraz robić to czekać na to jak się będzie to rozwijać. Im szybciej zaczniesz coś z tym robić tym lepiej dla Ciebie. :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas intensywnego wzrostu,takie rzeczy mogą mieć miejsce. Jednak dla własnego spokoju ,powinnaś poprosić rodziców o wizytę u innego lekarza. Dla potwierdzenia lub wykluczenia Twoich obaw.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×