Skocz do zawartości
Nerwica.com

AVE ZNERWICOWANI !!!!!!


Foks

Rekomendowane odpowiedzi

AVE!

 

No i w końcu się zapisałem. Po przeczytaniu wszystkich tych dramatów i historii na forum, po 3 latach zmagań z niewiadomym.

NERWICA. DEPRESJA. BÓL. Od 3 lat. I dopiero niedawno zdałem sobie sprawę że choruję. Jestem dobrej myśli. Trzeci tydzień z asertinem (50/rano) i od dawien dawna nie czyłem sie tak dobrze! Dostałem skierowanie do psychologa bo chcę ogarnąć moje życie.... :roll:

 

Miewałem następujące objawy (piszę: "miewałem" bo lek działa i daj Boże żeby tak pozostało :D )

 

NERWICA

 

- ucisk w głowie.

- cierpnące kończyny (szczególnie rano , jak wstałem)

- skoki ciśnienia

- wrażenie omdlewania/zapaści/ wylewu (to jest najstraszniejsze - nikomu nie życzę. Wrażenie że coś pęka w mózgu i ciepła krew się rozlewa w głowie :shock: )

 

DEPRESJA

 

- Szlochy i płacze

- Użalanie się nad sobą

- Poczucie beznadzieji

- Wrażenie że jestem nikim (nieudacznik)

- Lęk przed śmiercią/porażką/porzuceniem

- Zespół demotywacyjny

 

Ufffff... I to by było na tyle. Będę starał się pisać jak najczęściej i życzę wszystkim uporu i sił w walce z czymś, co tak naprawdę tkwi tylko w umyśle. Powodzenia moi drodzy! Jestem z wami!

 

AVE! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mnie też znerwicowało. Też dowiedziałam się o tym niedawno. U mnie duszności, drętwienie całego ciała, skoki ciśnienia, zawroty głowy, plamy przed oczami, bóle głowy, brzucha, klatki piersiowej, bezsenność, strach o bliskich, przed śmiercią, przed jazdą samochodem, przed wyjściem na zewnątrz, poczucie beznadziejnosci, bezradności, podenerwowanie, placz, .... Brałam atarax. Lipa. Teraz mam brać afobam ale sie boje. Przede mną pierwsza wizyta u psychiatry. Zerowe zrozumienie otoczenia. Cytuję : "Nie wkręcaj się". Więc szwendam się po forach, czytam i robi się lżej. Pomaga jeszcze muzykowanie i malowanie...ale rozmowy brakuje. Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damy radę !!! Optymizmu troszkę niewiasty i mężowie !!!

 

- Nie jestem metalem. :D

- Również witam wszystkich na forum

- Mieszkam w Poznaniu

- Po tym asertinie to naprawdę jest ok tylko że się nie chce jeść i ciupciać :twisted:

 

 

 

AVE!!! :uklon:

 

-- 16 paź 2012, 14:19 --

 

Ciężko mi się z tym pogodzić. Zawsze byłam "silna" a teraz boje się własnego cienia. Inaczej być nie może.

 

 

 

No tak, ja np nie uwzględniam w jakim stanie są inni, czy lepszym czy gorszym. Zaburzenia psychy to kwestia bardzo indywidualna czy mam rację??? Soulfly nie martw się wszystko się jakoś ułoży. Tylko lekarz, różowe pigułki (jak je nazywam) i terapia to podstawa!!!! :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×