Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzien Dobry albo i dobry wieczor?


LatajacyHolender

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Mam na imie Pawel pozdrawiam wszystkich walczacych z nerwica lekowa. Mam 25 lat w tym roku i pierwszy atak mialem rowno tydzien temu w poniedzialek.. Dzien zaczal sie normalnie jak kazdy wstalem udalem sie do pracy tam zjadlem sniadanie... okolo godziny 12/13 wypilem energy drinka z racji tego ze strasznie ziewalem i lepily mi sie oczyska ( nie pijam kawy i prawie w ogole takich napojow nie wiem co mnie podkusilo ). Zaczelo mi sie w glowie krecic temperatura uderzyla przynajmniej takie odnioslem wrazenie, twarz cala czerwona... W panice wzialem 2 tabletki gripex po czym dopilem energy drinka... Straszne zawroty glowy nagly atak paniki wspomniane, drzenie rak stres itd. Mija tydzien od tego incydentu zrobilem komplet badan morfologie krwi mocz etc.. Niebawem mam wizyte u laryngologa w obawie ze moglo to byc zapalenie blednika bo niczego nie wykluczam. Od tamtegego czasu jestem rozdrazniony mam wrazenie kolysania organizmu boje sie ze upadne.. Pracy nie mam stresujacej aczkolwiek sam sobie w glowie tworze wizje co by bylo gdybym znow dostal takiego ataku ... Jestem bezradny jutro mam wizyte u lekarza rodzinnego niech mi przepisze jakies tabletki Obecnie pije melise i lykam tabletki bez recepty na uspokojenie.. Czasami miewam mysli samobojcze ale kiedy sie zastanowie nad tym zaraz uderzam sie w czolo reka co ja robie... Jak wy sobie z tym radzicie przepraszam za moj elaborat ale probuje sie czyms zajac a raczej zajac moje mysli... Nie da sie z tym tak funkcjonowac..Mam wspaniala narzeczona od kilku lat, boje sie ze przez te lęki moge ja stracic ze zrobie cos glupiego boje sie wszystkiego nie sypiam po nocach.. Mam mala cichutka nadzieje ze mi to przejdzie a i ze bedac na tym forum pomozecie mi sie z tym oswoic a i ja postaram sie komus pomoc.. wymienic doswiadczenie. A noz widelec chcialbym zeby to bylo moja pasja czy hobby udzielanie sie i pomoc wzajemna.. Moze to glupie co teraz powiem moze powinienem zachowac anonimowosc.. Pozdrawiam serdecznie wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×