Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie!


Sebastian26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!

 

Od pewnego czasu przeglądam regularnie to forum w poszukiwaniu panaceum na moje dolegliwości, jednak nigdy nie potrafiłem zebrać w sobie jakże potrzebnej mi odwagi żeby otworzyć się przed kimkolwiek. Nawet jako taka anonimowość jaką zapewnia mi internet nie jest w stanie uspokoić mego umysłu do tego stopnia, abym "wylał" wszystko z siebie. Chociaż z drugiej strony nawet gdybym czuł się na tyle spokojnie w tej kwestii, to wątpię czy nawet dałbym radę opisać chaos jaki panuje w mej głowie. Na chwile obecną czuję się zbyt fatalnie żeby w ogóle spróbować. Tysiące myśli na minute, ciągłe zmiany nastroju, poziom frustracji i zażenowania przekraczający wszystkie możliwe normy, poczucie totalnej beznadziejności, samotność zjadająca mnie od środka i problemy z koncentracja nie pozwalają mi teraz przedstawić wam precyzyjnie mojego problemu.

 

W skrócie określiłbym siebie jako zaawansowanego neurotyka z pewnymi "predyspozycjami" depresyjno-hipomaniakalnymi.(Używanie takiej nomenklatury przychodzi mi z trudem :D )

 

 

Kończąc tego posta mam nadzieję że chociaż tutaj zaznam trochę zrozumienia...

 

 

Namaste!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×