Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nieadekwatność zachowań


Gość takifajnychlopak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem 30 latkiem i mam problem gdyż jestem na rancie rodzinnej 2 grupy i siedzę non stop na necie i piję dużej ilości piwa w puszkach i jak już jestem trzeźwy i normalny to zdarza mi się,że jak wyjdę na pole to zdarza się czasem,że mam nie adekwatne zachowania-dziwaczne zachowanie,ale to zdarza się czasem jak jest dużo osób i jak jest widno,a jak wyjdę wieczorem to zdarza się że jestem normalny i normalnie się zachowuję-nawet czasami w dzień tak samo i nie wiem czego to morze być wina? -tego czasowego dziwacznego zachowania,że raz jest dobrze a raz źle-że raz one są a raz ich nie ma?,lekarz nie przepisuje mi żadnych leków,a ponadto jak znajduję się w domu to zachowuję się zawsze normalnie i jaka morze być przyczyna czasowych dziwacznych zmiennych zachowań,czy morze to być wina od nadmiernego spożywania alkoholu i siedzenia non stop na necie?

A mam stwierdzone zaburzenia zachowania i emocji na organicznym podłożu.

Proszę,o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster przez Ciebie siedzę w pracy i śmieję się głupio w monitor - koleżanki dziwnie się na mnie patrzą... :D

Ja sie smieje do siebie i do monitora i do widoku za oknem itd :mrgreen: Na mnie tak sie patrza 8 godzin dziennie :D Ale to chyba dobrze, prawda?

Dobrze, dobrze - przecież śmiech to zdrowie :D Problem w tym, że ja pracuję w pewnej bardzo powaznej instytucji - tutaj nikomu nie do śmiechu :D A Twoje poczucie humoru i dystans do wielu spraw mi się podoba, niektóre posty rozśmieszają mnie do łez - a czytam forum głównie w pracy. Ale tak trzymaj! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster przez Ciebie siedzę w pracy i śmieję się głupio w monitor - koleżanki dziwnie się na mnie patrzą... :D

Ja sie smieje do siebie i do monitora i do widoku za oknem itd :mrgreen: Na mnie tak sie patrza 8 godzin dziennie :D Ale to chyba dobrze, prawda?

Dobrze, dobrze - przecież śmiech to zdrowie :D Problem w tym, że ja pracuję w pewnej bardzo powaznej instytucji - tutaj nikomu nie do śmiechu :D A Twoje poczucie humoru i dystans do wielu spraw mi się podoba, niektóre posty rozśmieszają mnie do łez - a czytam forum głównie w pracy. Ale tak trzymaj! :D

No nie powiem, milo mi ;)

Tez pracuje w powaznej firmie, zwlaszcza jak o niej slysze w mediach, tak od srodka to juz jest mniej powaznie a czasem wręcz smiesznie :mrgreen: Ale forum moge przegladac jedynie w domku, w pracy calosc sieci jest kontrolowana przez lokalne IT, wiec to by nie przeszlo. Mam nadzieje, ze jeszcze nie raz Cie rozbawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×