Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nadszedł czas udziału również i na "takim" forum


Lucja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich,

Jeszcze nie znam nikogo z Was, nie wiem kto jest kim, co z czym tu "się je", ale zainteresowała (jeśli można to tak określić ;) ) mnie tematyka tego forum.

Dlaczego w tytule napisałam .. na "takim" forum..? Po krótkim oglądzie mogę stwierdzić, że jest to specyficzne forum ,skupiające osoby chorując na depresję, nerwice, mających problemy.. Stąd jego specyfika w moim odczuciu. Zwłaszcza, że do tej pory uczestniczyłam w udziale na forach dość luźnych tematycznie, kobiecych, związanych z hobby, czy pracą..

Tu chodzi o coś znacznie poważniejszego, o moje, o nasze zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie.

Po części interesuję się psychologią, po części stwierdziłam, że potrzebuję pomocy, a jeszcze nie mam odwagi na bezpośredią wizytę u psychologa/psychiatry.

 

Mam 25 lat

Mieszkam w małym polskim mieście

Pracuję i praca którą wykonuję jest po części związana z psychologią, całkiem niezła, ale też niezwykle stresująca, pod tzw presją czasu, w warunkach stresowych itp.

Ukończyłam studia

Jestem w związku z mężczyzną, którego kocham, który kocha mnie

 

 

O tym dlaczego tutaj jestem chętnie opowiem w innym poście. Tutaj chciałam się po krótce przedstawić i powitać.

 

Witam więc i liczę, że znajdę tu potrzebną mi pomoc i wsparcie. Może zrozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Lucja, miło Cię poznać. Wydaje mi się, że gdyby ludzie 'zdrowi' Nas poznali wszyscy by zyskali - szkoda, że tak rzadko do Nas zaglądają ;) Świat byłby lepszy - dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Jestem tu nowa, długo szukałam jakiegoś źródła informacji jak inni sobie radzą z problemami nerwicy, depresji, etc. aż w końcu trafiłam tu na forum. Jak fajnie, że tu wszyscy jesteście, dziękuję WAM!!!!!!!!! Teraz chociaż wiem, że takich nerwusków jak ja jest baaaaardzo dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×