Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy ktoś zamawia książki w "Klubie Dla Ciebie"?


Gość Moniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadla mi do reki bardzo ciekawa oferta katalogowa tej firmy, ceny sa przystepne a produkty oryginalne. Chcialabym sie jednak dowiedziec, czy zamowienie w klubie nie zobowiazuje w przyszlosci do jakiegos stalego skladania zamowien co miesiac? Slyszlam o takich trikach wielu firm, a regulamin zakupow w katalogiu jasno nie dementuje tej kwestii. Prosze o porade. Dzieki!

 

Nie piszemy postow duzymi literami ;) (dop. Lith)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniczko!!! Nie poznaję Cię :shock: .......W koncu napisałas coś innego...cieszy mnie to bardzo. Z tego co sie orietuję, aby zamówić ksiażke w "Klub dla Ciebie"...musisz wstapić do klubu, a to zoobowiazuje do zamawiania przynajmniej jednej ksiażki co pół roku......Nie wiem dokładnie, mogę sie mylić...Ale tak jest w przypadku mojej znajomej.

 

Ps. W katalogu powinien być regulamin zamawiania.....poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak nie sama nerwica czlowiek zyje i nigdy nie zyl...dzieki za porade. Czy to jednak nie jest tak, ze jak sie stale u nich zamawia wiec w nic Cie nie wrobia?.Gdy ja nie bede zamawiac nic z kolejnych katalogow, czy na pewno bede bezpieczna, nie bedzie przymusu zlozenia zamowienia na okreslona kwote? Przyznam, maja tam przemile rzeczy. Chce sobie zamowic ceramiczny swiecznik w ksztalcie duszka oraz jedna ciekawa ksiazke (o nerwicy lekowej :o ). Pozdrawiam!

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

droga Moniczko. ja jestem w klubie dla Ciebie już 6 lat i nie mam mu nic do zarzucenia. zdarzało się, że nie zamawiałem nic przez rok i było ok, żadnych podstępów. Nie ma czegoś takiego jak w innych klubach gdzie co miesiąc czy co pół roku musisz coś zamówić: w KDC zamawiasz kiedy chcesz, więc bez obaw. Wiele ciekawych książek tam zakupiłem. Polecam 'Mój Lęk, Mój Koszmar' Anny Klassen. Coś dla nas nerwicowców. Kosztuje 14.90 bodajże.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jeszcze nie miałam netu i nie korzystałam z internetowych księgarni - często zamawiałam książki w tym klubie. Niczego nie narzucają,do niczego nie zobowiązują.. Od trzech lat nic u nich nie kupiłam a katalog wysyłają do dziś. Tak więc,Moniczko - kupuj duszka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duszek i ksiazka zamowiona-a propos moze sie ktos ta pozycja zainteresuje: Anna Klasen "Moj lek, moj koszmar". Oprawa twarda, ponad 250 stron w dobrej cenie 14,90. W ksiazce mloda dziewczyna opowiada jak wyszla z koszmarnych szponow nerwicy lekowej. Szkoda tylko, ze na moj swiecznik i ksiazke poczekam okolo 3 tygodni ale juz i tak mi wesolo. Milego dnia dla wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u nich zamawiam książki i nie tylko, od 5 lat jak nie lepiej i jestem zadowolona :smile: Tak samo moja mama, teściowa, ciotka i bratowa :P

I zamawiasz kiedy chcesz, teraz już chyba pół roku nic nie brałam i ciągle mam katalogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×