Skocz do zawartości
Nerwica.com

Akrofobia - jest tu jakiś cwaniak ??


Ahmed

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest tu ktoś kto myśli że nie ma akrofobii (lęk wysokości) niech obejży to video - byle do końca. :D

http://www.liveleak.com/mp53/player.swf?config=http://www.liveleak.com/mp53/player_config.php?token=07b_1284580365%26embed=1

Ja jestem stary alpinista ale na to bym nie wlazł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja ten gosc z avatara i tak jest ode mnie ładniejszy :mrgreen: ...

 

 

Smiem watpic :mrgreen:

 

Kiedys oglądałem film który naprawde mozna nazwac ekstremalnym hardcorrem-kolesie weszli na drapacz chmur i zawiesili się jedną ręką na pręcie wystającym nad budynek dwa metry...

 

W sumie jak ktos zupelnie nie ma leku wysokosci i instynktu samozachowawczego,to z jego punktu widzenia nie jest to mzoe takie straszne. Przeciez dorosly normalnie zbudowany facet , nie pusci sie i nie spadnie czy to na wysokosci 5 metrow, czy 100 :D

 

-- Pt mar 25, 2011 11:21 pm --

 

Mnie jeszcze zawsze rozwala krolowa kolejek gorskich- Kingda ka- warto poczekac w napieciu do 40 sekundy zdaje sie az wyruszy :D Ja pierdziele, na pewno bym tego nie przezyla :D

 

[videoyoutube=HN8nv4tVFuA]

[/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek77, .....plisss !!! nie moge patrzeć na to coś co masz w avatarze....to juz ten hindus był lepszy albo makówka

marcja, w UK jechałem na takiej malutkiej kolejce co pętle robiła ....i tez byłem pos...y :D Ale na tą dużą z Twojego filmiku tez bym wlazł i pojechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allah to masz odwage czlowieku !!! :mrgreen: Podziwiam, ja bym za zadna kase nie wsiadla, z obawy przed zawalem albo psychoza w reakcji na taka jazde :D No i jeszcze ze wzg na to, ze ta Kingda wraca z powrotem jak zle wiatr zawieje. Dojezdza na szczyt i fruuuuuu do tylu na dol :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, ja odpadłem na krzywym kręgosłupie :(( ale i tak latałem paralotnia i motolotnią :D

Powiedz mu żeby się nie poddawał i jak nie jest totalnie ślepy to gdzieś go przecisną przez sito. Zawodowym pilotem juz nie będzie ale sportowym może da radę !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×